کلاس فرانسه کودکان و دوره اختصاصی فرانسه کودکان در استادسلام

با کلاس فرانسه کودکان و دوره فرانسه کودکان آموزشی با ما همراه شوید

برگزار کننده: آموزشگاه آکادمی آنلاین زبان نسرین زمان ثبت نام: 1400/03/05 10:12 - 1400/03/31 10:12 زمان برگزاری: 1400/03/31 10:12 - 1400/04/31 10:12 روزهای برگزاری: متناسب با زمان دانشجو هزینه دوره: 
150,000 تومان
ثبت نام
  • توضیحات دوره
  • سرفصل ها
  • نظرات
توضیحات دوره
نحوه برگزاری: آنلاین
حداقل تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 1 نفر می باشد و در صورت به حدنصاب نرسیدن نفرات، دوره برگزار نخواهد شد.
حداکثر تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 1 نفر می باشد.
دوره آموزش تخصصی کودکان
با درود 
آکادمی نسرین با مدیریت دکتر نسرین دفترچی، دکترای زبان و ادبیات فرانسه، آماده ارایه خدمات آموزشی برجسته است و  از کلیه علاقه‌مندان به یادگیری زبان های خارجه ، دعوت به عمل می آورد که در کلاس های آنلاین این موسسه علمی ثبت نام کنند و از روش های نوین آموزشی و مدرنترین پلتفرم شامل پنل دانشجویی مجهز منطبق بر امکانات آموزشی بهترین دانشگاههای دنیا و اساتید تحصیلکرده در بهترین دانشگاههای دنیا بهره ببرند. با آکادمی نسرین، زبان های انگلیسی، فرانسه، روسی ، ایتالیایی،چینی، ژاپنی ، آلمانی ،هلندی،عربی، اسپانیایی و ترکی را در کوتاهترین زمان ممکن با کمترین قیمت بیاموزید. حال دیگر با خیال راحت در آزمونهای بین المللی زبانهای مختلف شرکت کنید.
در آکادمی نسرین،کلاس های منحصر به فردی برای کودکان همراه با تفریح ،عروسک گردانی و موسیقی ، برای کهنسالان کلاس هایی با روشهای آهسته یادگیری زبان عمومی به همراه مطالب جالب از دنیای روز، برای گروه نوجوانان ، کلاس هایی انگیزشی و بحث آزاد  با متد جدید روانشناسی تدریس و برای بزرگسالان آموزش زبان به همراه کارگاه های فیلم ترتیب داده شده است، در هر سنی و از هر کجای دنیا ،با روش های آموزشی ما،   یادگیری زبان برای شما به یک تفریح مهیج تبدیل می شود . علاوه بر اینها ، برای افزایش سرعت یادگیری و مهارت های کلامی ، ما مجموعه فلش کارت های خود را در سطوح مختلف برای همه زبان ها ، به شکل یک بسته آموزشی و با قیمت مناسب به شما ارایه خواهیم داد. آکادمی نسرین در کنار آموزش زبان های خارجه ، یک بخش ویژه فرهنگی برای عزیزانی که فرزندان آنها مایل به آشنایی با زبان پارسی و فرهنگ کهن سرزمینمان هستند، اختصاص داده است.در این بخش ، ما علاوه بر آموزش زبان پارسی به کودکان ( پارسی زبانان خارج از کشور) ، با روایت داستان ها و اشعار زیبای پارسی بهرمند شوند و دریچه ای نو از شگفتی های این زبان زیبا را، به روی چشم جهانیان بگشاییم.

با ما در این سفر پر نشاط همراه شوید! 
سرفصل ها
تخصصی آموزش کودکان با استفاده از به روزترین شیوه های آموزشی
با خیال راحت بچه های فرانسه زبان داشته باشید.
نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school