کلاس کلاس آموزش زبان هلندی و دوره اختصاصی کلاس آموزش زبان هلندی در استادسلام

با کلاس کلاس آموزش زبان هلندی و دوره کلاس آموزش زبان هلندی آموزشی با ما همراه شوید

برگزار کننده: آموزشگاه مدرسه آنلاین زبان های خارجی کارینو زمان ثبت نام: 1400/06/23 11:44 - 1400/09/30 11:44 زمان برگزاری: 1400/10/01 11:44 - 1400/12/29 11:44 روزهای برگزاری: بر اساس تایم آزاد استاد و زبان آموز هزینه دوره: 
230,000 تومان
ثبت نام
  • توضیحات دوره
  • سرفصل ها
  • نظرات
توضیحات دوره
نحوه برگزاری: آنلاین
حداقل تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 2 نفر می باشد و در صورت به حدنصاب نرسیدن نفرات، دوره برگزار نخواهد شد.
حداکثر تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 1 نفر می باشد.
  ریشه زبان هلندی در میان مردم هلند به نام قدیمی نیدرلندی شناخته می شود. این نام از ریشه ی ژرمن گرفته شده و هم خانواده ای از زبانهای هند و اروپایی می باشد. علاوه بر کشورهای بلژیک و هلند کشورهای دیگری از جمله آرویا، سنت مارین، سورینام و کشورهای دیگری نیز از زبان هلندی استفاده می کنند.   یادگیری زبان هلندی و کاربرد های آن  

تاثیر زبان هلندی در تجارت و مشاغل تجاری

 تاثیر زبان هلندی برای ادامه تحصیل و مهاجرت 

 گردشگری و یادگیری زبان هلندی

تحصیل در هلند و بلژیک با آموزش زبان هلندی.

آموزشگاه زبان خارجی کارینو دانشجویان و یا افرادی را که قصد مهاجرت و تحصیل در کشور زیبای هلند دارند ، دوره های آمادگی برای آزمون زبان هلندی Certificaat Nederlands als Vreemde Taal را برگزار می نماید. این آزمون زبان هلندی که CNaVT هم نامیده می شود ، یک امتحان بین المللی شناخته شده زبان هلندی است.

آزمون سفارت هلند( آزمون پیوست به همسر هلندی)
هر فردی که با شخصی در کشور هلند ازدواج کند یا بخواهند با هم زندگی کنند باید در این آزمون  که از اول نوامبر 2014 تغییر کرده است شرکت کند و قبولی در این آزمون در سطح A1  یکی از شروط گرفتن ویزا می باشد امتحان  در سفارت هلند و از طریق لپ تاپ و یکنفره  انجام می شود و زمان آن 1 ساعت و30 دقیقه است.
آزمون شامل  سه بخش است
ما در موسسه کارینو با شیوه نوین بدون اتلاف وقت به شما کمک می کنیم تا یتوانید به راحتی در این آزمون موفق شوید. ما با اساتید باتجربه در امر آموزش زبان هلندی و آزمون سفارت در خدمت شما دوستان عزیز هستیم . شمامی توانید باگذراندن این دوره در این موسسه  برای بار اول  بصورت تضمینی نمره بالا قبول شوید.این دوره شامل25 جلسه  90 دقیقه ای به همراه کتاب وCD   نمونه سوالات سفارت و چند امتحان آزمایشی  میباشد. در طی این دوره پکیج آزمون به همراه  کتاب وجزوات مربوط به موسسه تدریس می شود. مدت زمان این دوره بستگی به وقت شما دارد که حداقل 2 ماه  می باشد  
سرفصل ها
بر اساس متد کتاب naarnederland
نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school