خبر شماره: 1954 | تاریخ انتشار: شنبه 1398/1/24 - ۱۳:۱۲ | بازدید 278 | نویسنده : ملیحه شیخی

ریزه کاری های کلاس آنلاین

بعد از اینکه وارد کلاس شدید میتونید از امکانات موجود در فضای کلاس آنلاین استفاده کنید. یک سوال مشترک  در بین اساتید وجود داره که کلاس آنلاین چه امکاناتی در اختیار استاد برای آموزش قرار میده؟

برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید تا آموزش کامل بخش های کلاس آنلاین را در اختیار شما قرار بدیم.

ورود به کلاس

در آغاز ورود به کلاس آنلاین یک گزینه برای استاد نمایش داده میشه برای فعال سازی میکروفن. حتما حتما گزینه فعال سازی را تایید کنید. 

 یادتون باشه که استاد همیشه به عنوان "اپراتور" عمل می کنه پس میتونه به تمامی امکانات مورد نیاز برای آموزش دسترسی داشته باشه اما شاگرد در آغاز ورود به کلاس تنها میتونه با استاد از طریق چت در ارتباط باشه دلیل این است که اگر شما یک کلاس 30 نفره داشته باشید تصور کنید تمامی کاربرا بتونند به صورت صوتی با شما در ارتباط باشند. خب این کلاس کنترلش واقعا سخته و مدیریتش امکان پذیر نیست.

امکانات کلاس آنلاین

شاید برای خیلی از اساتید استفاده از کلاس مجازی برای تشکیل کلاس هایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک و تدریس خصوصی موسیقی دارای ابهام  باشد و  اینکه در کلاس آنلاین چه امکاناتی برای تدریس و حل مسائل وجود دارد. مثلا چطور فرمول های ریاضی را برای شاگرد نمایش بدیم و یا یک مسئله ریاضی را حل کنیم. 

همچینین برای اساتید و دانش آموزانی که تمایل به ذخیره کردن کلاس آنلاین دارند نیز ما این امکان را فراهم کرده ایم که بتوانند فیلم کلاس را ذخیره کنند تا در صورت نیاز مجدد به فیلم دسترسی داشته باشند.

در فیلم زیر به صورت کامل و با جزئیات مورد نیاز شما نحوه استفاده از کلاس آنلاین را آموزش ببینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب

امتیاز 5 از 2 رای

درباره نویسنده


ملیحه شیخی

به طرز عجیبی وارد دنیای مدیریت، اونم مدیریت آی تی شدم، دانشگاه تهران درسم رو خواندم و تا در کارشناسی بودم، فقط و فقط درس خواندم با نمره های عالی، بعد وارد کار که شدم تازه کلی سختیهای جدید رو دیدم! از ته قلبم ایمان داشتم که باید تجربه کنم و همچنان دارم تجربه می کنم. عاشق تدریس، کتاب خواندن و یادگیری هستم و معتقدم که "ثبات" رمز موفقیته

نظر کاربرها

دوره ها و کلاس های آموزشی مشاهده همه

کلاس حسابداری مالی و بازرگانی و سپی ...

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 400000 تومان
پیش ثبت نام: 24000 تومان
مشاهده و ثبت نام

آموزش خصوصی شنا در منزل

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 20000 تومان
پیش ثبت نام: 1200 تومان
مشاهده و ثبت نام

کلاس عکاسی

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 850000 » 722500 تومان (%15)
پیش ثبت نام: 43400 تومان
مشاهده و ثبت نام

دوره اصول حسابداری 1 و 2 - نرم افزا ...

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 350000 » 315000 تومان (%10)
پیش ثبت نام: 18900 تومان
مشاهده و ثبت نام
x