خبر شماره: 1973 | تاریخ انتشار: دوشنبه 1398/2/16 - ۰:۴۳ | بازدید 183 | نویسنده : ملیحه شیخی

کلاس آنلاین با استاد یا شاگرد خارجی

در چند ماه اخیر سیستم استاد سلام شاهد افزایش درخواست ها برای تشکیل کلاس آنلاین بوده در این بین تعداد قابل توجهی از درخواست ها برای برگزاری کلاس هایی بوده که یا استاد یا شاگرد در خارج از کشور بودند. مخصوصا برای زبان های خارجی متفاوت که شاگرد خارج از کشوره و استاد داخل کشور یا به عکس.

ضروری دیدیم که برای حل مشکلات احتمالی و سهولت در برگزاری این قبیل کلاس ها برای شما از نکات کلیدی تشکیل کلاس آنلاین در خارج از کشور بگیم. با ما همراه باشید...

مراحل تشکیل کلاس آنلاین با استاد/ شاگرد خارجی

اول از همه اینکه  این نوع درخواست، دقیقا مثل بقیه درخواست ها انجام میشه. یعنی از طریق سایت استاد سلام شاگرد به طور مثال درخواست کلاس آنلاین زبان فرانسه میده. در این حالت درنظر بگیرید که استاد داخل ایران هست و شاگرد مثلا در کشور فرانسه و  منتظره که ما بهش استاد معرفی کنیم. تا اینجای کار به عهده ما هست و شما لازم نیست کاری انجام بدید.

اما مرحله دوم اینکه سیستم ما شماره و آدرس ایمیل استاد و شاگرد را در به صورت ایمیلی برای همدیگه میفرسته تا ارتباط اولیه برقرار بشه.

مرحله سوم برقراری ارتباط اولیه است. در این مرحله نکته ای که وجود داره اینه که به اختلاف زمانی کشورها دقت کنید این خیلی مهمه چون ممکنه در کشور ما هنوز شب باشه و استاد در خواب نیمه شب یا به عکس شاگرد در خواب شیرین باشه!  بعد از در نظر گرفتن به قول انگلیسی زبان ها تایم لگ، برای اینکه با همدیگه ارتباط برقرار کنید لازمه به همدیگه داخل  نرم افزارهای ارتباطی همچون واتس اپ، تلگرام، اسکایپ ، ایمو و در آخر ایمیل پیام ارسال کنید و استاد لینک ورود به کلاس آنلاین را به شاگرد ارسال میکنه.

در مرحله آخر شاگرد با وارد کردن کلمه عبور و نام کاربری که استاد در اختیارش قرار داده  به راحتی وارد کلاس آنلاین میشه.

تبصره:

اگر هم دوباره موفق نشدید این دفعه با پشتیبانی استاد سلام تماس گرفته و ازشون بخواهید که مشکل شما را حل کنند. پشتیبانی سایت ما به شما کمک میکنه تا ارتباط برقرار بشه.

"کسانی که گوشی اپل دارند "

اگر با گوشی اپل به کلاس وارد میشید ممکنه دچار مشکل بشید پس سعی کنید یا با لپ تاپ یا با گوشی های دیگر وارد کلاس بشید. اگر که نتونستید و مجبور شدید با گوشی اپل وارد بشید باید با استاد یا شاگرد هماهنگ کنید که از طریق ایمو یا واتس اپ یا اسکایپ کلاس را تشکیل بدید. توجه کنید که ممکنه کیفیت کلاس به این شیوه خیلی خوب نباشه و حتی احتمال قطع شدن و مشکل نمایش صفحه دسکاپ با گوشی اپل وجود داشته باشه.

در صورتی که در هر مرحله با مشکل روبرو شدید یا سوالی داشتید با پشتیبانی وب سایت ما در ارتباط باشید

امتیاز شما به این مطلب

امتیاز 5 از 1 رای

اخبار مرتبط

درباره نویسنده


ملیحه شیخی

به طرز عجیبی وارد دنیای مدیریت، اونم مدیریت آی تی شدم، دانشگاه تهران درسم رو خواندم و تا در کارشناسی بودم، فقط و فقط درس خواندم با نمره های عالی، بعد وارد کار که شدم تازه کلی سختیهای جدید رو دیدم! از ته قلبم ایمان داشتم که باید تجربه کنم و همچنان دارم تجربه می کنم. عاشق تدریس، کتاب خواندن و یادگیری هستم و معتقدم که "ثبات" رمز موفقیته

نظر کاربرها

دوره ها و کلاس های آموزشی مشاهده همه

کلاس زبان انگلیسی مکالمه

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 3300000 » 2640000 تومان (%20)
پیش ثبت نام: 211200 تومان
مشاهده و ثبت نام

اردوی مطالعاتی نوروز 97

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 1200000 تومان
پیش ثبت نام: 72000 تومان
مشاهده و ثبت نام

کلاس آنلاین دوره CCNA R&S

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 499000 تومان
پیش ثبت نام: 30000 تومان
مشاهده و ثبت نام

کلاس حسابداری ویژه بازار کار

تاریخ برگزاری: الی
هزینه: 80000 تومان
پیش ثبت نام: 4800 تومان
مشاهده و ثبت نام
x