تدریس خصوصی و معلم خصوصی آلمانی

معلم با تجربه تدریس خصوصی آلمانی  و کلاس خصوصی آلمانی 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی آلمانی و مدرسین تدریس آلمانی را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس آلمانی دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس آلمانی

ریشه زبان آلمانی

وقتی دنیای گسترده زبان‌ها را بررسی می‌کنیم، نمی توانیم به ریشه‌های جذاب این زبان توجه نکنیم. این دانش که از شاخه ژرمنی غربی و خانواده زبان‌های هند و اروپایی سرچشمه می‌گیرد، راهی طولانی را طی کرده است تا به زبان رایج و تأثیرگذار امروزی تبدیل شود و مدرس خوب زبان آلمانی این را می داند. معلم خصوصی و آنلاین مجرب زبان آلمانی در استاد سلام، برای یاد دادن این زبان، به شما تجربه کافی دارد زیرا هر روز شاگردان جدیدی می‌گیرد و باید برای پاسخ به نیازهای یادگیری هر یک، توجه کند و خود نیز مرتب بیاموزد.
اولین دست‌نوشته‌ها به این زبان در حدود سال‌های ۷۰۰ میلادی نگارش شده. کشف تاریخچه‌ی پیدایش این زبان با مشورت مدرس زبان آلمانی، ما را به دوران قبایل ژرمنی در اروپای مرکزی می‌برد که در قرون وسطی و باستان رایج بود، این نوع صحبت کردن تکامل یافت و با گذشت زمان، تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند گویش های منطقه ای، زبان کشورهای همسایه و رویدادهای تاریخی، دگرگونی های چشمگیری را تجربه کرد.
زبان آلمانی در آلمان، اتریش، سوئیس، تیرول جنوبی، جامعه آلمانی‌زبان بلژیک و لیختن‌اشتاین پرگویشورترین و زبان رسمی است. این زبان همچنین یکی از زبان‌های رسمی لوکزامبورگ و استان اوپوله لهستان نیز به‌شمار می‌رود. شباهت‌های واژگانی این زبان با دانمارکی، نروژی و سوئدی از گروه ژرمنی شمالی، قابل توجه است. محبوبیت کلاس آنلاین آلمانی از آنجاست که بعد از انگلیسی دومین زبان ژرمنی پرگویشور است.

نقش مارتین لوتر در تاریخچه این زبان

میانه قرن‌های ۱۳۰۰ تا ۱۶۰۰ میلادی به تدریج این زبان از حالت اولیه خود دور شد و به شکل امروزی درآمد. در این سالها مسیر گویش توسط پادشاهان مختلف آلمان مانند چالرز چهارم، هاسپبورگ‌ها، ماکسیملیان اول و فردریش توسعه یافت آن چنان که در تمام قوانین خود از زبان جدید استفاده می‌کردند تا آن را در کلیه مناطق تحت سلطه خود به شکل یک دست و مدون ترویج دهند.
در این بین نقش مارتین لوتر به عنوان آغازکننده اصلاحات مذهبی و بنیانگذار مذهب پروتستان در ترویج و ارتقای زبان آلمانی جدید از همه مشهودتر است. او منتقد سرسخت دستگاه کلیسای کاتولیک بود و به محدودیت شدید در تفسیر انجیل و انحصاری کردن آن توسط واتیکان اعتراض داشت.
طی اقدامی هوشمندانه با ترجمه انجیل از زبان های یونانی و عبری قدیم به آلمانی با استقبال شدید مردم از نگرش اصلاح‌طلبانه خود روبه‌رو گردید. هر چقدر تعداد پیروان مذهب پروتسان زیاد می‌شد، به تعداد کسانی که به سیاق لوتر و پیروانش می‌نوشتند اضافه می‌گردید. با اختراع دستگاه چاپ نیز انجیل لوتر و سایر آثار او سریع‌تر در میان علاقه‌مندان تکثیر شد. به دنبال این اتفاقات دانشگاهیان به فکر افتادند تا کتاب‌های دستور زبان را مطابق آئین نگارش لوتر تنظیم کنند. همچنین نویسندگان تصمیم گرفتند تا آثار خود را طبق همین دستور زبان بنویسند و ناشران آثار خود را به همین ترتیب چاپ و منتشر نمایند تا از اقبال خوانندگان برخوردار شوند.
کشیش معروف آلمانی مارتین لوتر، با ترجمه کتاب مقدس به آلمانی، به اعتبار آن افزود. از میان شاعران و نویسندهای نامدار آلمانی‌زبان، می‌توان به یوهان ولفگانگ گوته، فریدریش شیلر، ارنست هوفمان، برتولت برشت، هاینریش هاینه و آرنو اشمیت اشاره کرد و اینکه از جایگاه ویژه‌ای در فلسفه برخوردار است و فیلسوفان بسیاری مانند نیچه، کارل مارکس، هگل، شوپنهاور و کانت به آلمانی مطالب خود را نوشته‌اند.

آیا به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستید؟

زبان آلمانی را باید بیاموزید زیرا فرصت های بی شماری به سخنوران خود ارائه می دهد. یادگیری آن درهایی را برای درک هنر و فرهنگ و اقتصاد و سیاست یکی از تأثیرگذارترین کشورها، در قلب اروپا باز می کند. این کشور برای قرن‌ها پیشرو در نوآوری، علم و فرهنگ بوده است و جستجو در زبان آن به ما امکان دسترسی مستقیم به این میراث غنی را می‌دهد. در واقع جستجوی یک معلم زبان آلمانی مسیر پیش روی این فرهنگ را به روی شما می گشاید.
کاربرد عملی این مهارت نیز قابل چشم پوشی نیست. آلمان دارای یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان است که تاکید زیادی بر فناوری، مهندسی و تولید دارد. با یادگیری زبان آلمانی، نه تنها می توانید آینده شغلی خود را در این بخش ها افزایش دهید، بلکه می توانید ارتباطات معناداری با همکاران و مشتریان آلمانی برقرار کنید، یک استاد ماهر در تدریس زبان آلمانی که در این کشور زندگی کرده، بهتر این مسائل و این روابط را برایتان بازگو خواهد کرد.
علاوه بر این، آلمانی فقط به کشور خودش محدود نمی شود. زبان رسمی در اتریش، سوئیس، لوکزامبورگ و لیختن اشتاین است که آن را به پلی برای ارتباط با چندین کشور تبدیل کرده است.
هنگام مقایسه آلمانی با سایر زبان های لاتین مانند فرانسوی، ایتالیایی یا اسپانیایی، تمایزات خاصی ایجاد می شود. در حالی که زبان‌های لاتین ریشه‌ها و ساختارهای دستوری مشترکی دارند، لین زبان، با نحو و تلفظ منحصربه‌فرد خود مسیر کمی متفاوت را در پیش می‌گیرد. با این حال، این موضوع مانع فرآیند یادگیری نمی شود. در عوض داشتن تنوع زبانی را به کارنامه شما اضافه می کند.
امروزه ظهور پلتفرم‌های آموزش آنلاین آلمانی فراگیری آنها را متحول کرده است. جالب است که یادگیری آنلاین آلمانی انعطاف پذیری باورنکردنی را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که برنامه مطالعه خود را مطابق با نیازهای خود در کلاس آنلاین آلمانی تنظیم کنید. می‌توانید به درس‌های تعاملی دسترسی داشته باشید، استاد زبان آلمانی بگیرید و یا در مکالمه با مردم بومی شرکت کنید، و خود را در محتوای معتبر آلمانی غوطه‌ور کنید: همه اینها بدون ترک آسایش خانه‌تان در کلاس آنلاین خصوصی آلمانی با استادسلام.
دانشی که درباره‌اش حرف می‌زنیم، به عنوان دروازه‌ای برای درک فرهنگی، فرصت‌های آموزشی، رشد شخصی و پیشرفت حرفه‌ای است. اهمیت تاریخی، کاربرد عملی و ویژگی های منحصر به فرد آن، آن را به انتخابی ایده آل برای علاقه‌مندان به زبان تبدیل کرده است. چه بخواهید آن را با یک معلم آلمانی آنلاین یا حضوری یاد بگیرید، پاداش شروع این ماجراجویی فراگیری زبانی بی حد و حصر است.

کلاس های خصوصی حضوری و آنلاین زبان آلمانی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان

داشتن مهارت آلمانی صحبت کردن، در دنیای به هم پیوسته امروزی، طیف وسیعی از مزایای شخصی و حرفه‌ای را ارائه دهد. در اینجا برخی از مزایای خاص وجود دارد:

 • فرصت های شغلی: آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا است و بسیاری از شرکت های چند ملیتی دفتر مرکزی یا شعبه های خود را در آنجا دارند. با یادگیری این مهارت از یک مدرس آلمانی، شانس خود را برای یافتن فرصت های شغلی در این شرکت ها به میزان قابل توجهی افزایش می دهید. علاوه بر این، دانستن آلمانی، ختی با یادگیری در تدریس آنلاین آلمانی، می تواند در صنایع مختلف مانند مهندسی، فناوری و تولید به شما برتری دهد.

 • تفاهم فرهنگی: یادگیری آلمانی بینش هایی در مورد زبان، ادبیات، هنر و تاریخ کشورهای آلمانی زبان ارائه می دهد. این درک فرهنگی باعث ایجاد دیدگاه های تازه و مختلف می شود.
 • آموزش و پژوهش: آلمان به دلیل سیستم آموزشی باکیفیت خود، به ارائه بورسیه های تحصیلی و برنامه های تحصیلی متعدد برای دانشجویان بین المللی مشهور است. دانستن زبان آلمانی می تواند به شما در دسترسی به این فرصت ها و تحصیل در دانشگاه های برتر کمک کند. علاوه بر این، بسیاری از نشریات دانشگاهی و یافته های تحقیقاتی منحصراً اینگونه در دسترس هستند، بنابراین درک این زبان می تواند برای اهداف تحقیقاتی مفید باشد.
 • رشد شخصی: یادگیری یک زبان جدید مانند آلمانی توانایی های شناختی شما را به چالش می کشد، حافظه را تقویت می کند و مهارت های حل مسئله را بهبود می بخشد. همچنین جهان بینی شما را گسترش می دهد و شما را سازگارتر و ذهن بازتر می کند. علاوه بر این، فراگیری زبان دوم با بهبود تمرکز، خلاقیت و حتی به تاخیر انداختن زوال شناختی مرتبط با سن مرتبط است.
 • مکالمه زبان آلمانی

  چیزی که در این زبان واقعا سخت، مسیر آموزش زبان آلمانی را ناهموار می کند، دستورزبان آن است که پیچیده به نظر میرسد. به این دلیل که خیلی از ساختار های گرامری ربط مشخصی به هم ندارند یا گاهی یکدیگر را نقض می کنند. دلیل این موضوع این است که در سال ۱۸۰۰ گویش های مختلف آن با هم تلفیق شدند. همین موضوع باعث پیچیدگی و گاه دشواری یادگیری شده است.
  نکته ی بعدی اینکه گرامر آلمانی با انگلیسی خیلی متفاوت است و البته تدریس آلمانی هم در مسیر هم برای یک معلم زبان آلمانی آنلاین، فرق دارد. در انگلیسی شاید بتوان در ابتدای کار و مطالعه فقط با دیدن فیلم و موسیقی آن را تقویت کنیم اما درباره آلمانی اینطور نیست. ابتدا باید قواعد آن را خیلی خوب بدانیم و سپس در مورد تلفظ و دایره لغات کسب مهارت کنیم. شاید چند سال یا حتی دهه طول بکشد حتی در کلاس خصوصی آلمانی، که گرامر را در حد یک بومی یا یک سخنران ماهر آلمانی یاد بگیریم.
  به یاد داشته باشید، یافتن ترکیب مناسبی از منابع و ابزارهای متناسب با سبک یادگیری و اهداف شما ضروری است. همینجا بهترین استاد زبان آلمانی را پیدا کنید، کلاس خصوصی زبان آلمانی آنلاین با او بردارید و با او روش‌های مختلف را در نوع تدریس خصوصی آنلاین آلمانی آزمایش کنید و از ترکیب و تطبیق برای ایجاد یک تجربه یادگیری شخصی نترسید.

  برای یادگیری زبان آلمانی از چه منابعی استفاده کنیم؟

  اول این را از استاد زبان آلمانی آنلاین بپرسید اما منابع و ابزارهای متعددی وجود دارد که می تواند فرآیند یادگیری آلمانی را کارآمدتر و لذت بخش تر کند. در اینجا چند توصیه وجود دارد:
 • برنامه‌های یادگیری زبان: برنامه‌هایی مانند Duolingo، Memrise، و Babbel درس‌های تعاملی، تمرین واژگان و تمرین‌های تلفظی را ارائه می‌دهند که در هر زمان و هر مکان قابل دسترسی هستند.
 • کلاس آنلاین زبان آلمانی: وب سایت هایی مانند Rosetta Stone، FluentU و Goethe-Institut دوره های آنلاین جامعی را با تمرین های تعاملی، محتوای چند رسانه ای و برنامه های یادگیری شخصی ارائه می دهند.
 • پلتفرم‌های تبادل زبان: وب‌سایت‌هایی مانند Tandem، HelloTalk و italki، زبان‌آموزان را با افرادی که زبان مادری انها آلمانی است برای تبادل اطلاعات و تمرین مکالمه متصل می‌کنند مثل همان تدریس خصوصی آلمانی آنلاین می شود.
 • پادکست ها و منابع صوتی: گوش دادن به پادکست هایی مانند "Slow German" یا "Coffee Break German" می تواند مهارت های شنیداری شما را بهبود بخشد و به شما کمک کند تا با گفتار بومی آلمانی آشنا شوید. علاوه بر این، وب سایت هایی مانند دویچه وله (Deutsche Welle) و اخبار به زبان آلمانی آهسته (News in Slow German) که امور جاری را به زبان آلمانی در سطوح مختلف دشواری ارائه می دهند.
 • فلش کارت و سیستم های تکرار فاصله دار: : ابزارهایی مانند Anki، Quizlet و Memrise به شما امکان می دهند فلش کارت های دیجیتال ایجاد کنید و از الگوریتم های تکرار فاصله دار برای بهینه سازی یادگیری واژگان خود استفاده کنید.
 • کتاب های درسی زبان آلمانی و راهنمای دستور زبان: کتاب های درسی مانند "Schaum's Outline of German Grammar" یا "Hammer's German Grammar and Usage" می توانند درس های ساختاریافته و توضیحاتی درباره قواعد گرامر ارائه دهند، این موارد بسیار توسط هر معلم زبان آنلاین آلمانی استفاده می شود.
 • انجمن‌های کلاس خصوصی آنلاین آلمانی: پیوستن به انجمن‌های آنلاین مانند انجمن‌ کلاس زبان آلمانی در Reddit می‌تواند فرصت‌هایی را برای تمرین، نکات زبانی و مشاوره از زبان‌آموزان و زبان مادری فراهم کند.
 • تدریس خصوصی زبان آلمانی در منزل با یک مدرس خوب و با تجربه و یا در کلاس خصوصی آلمانی آنلاین
 • * * * * * * * * * *

  سوالات متداول مرتبط
  • برای آزمون گوته می خواهم آماده شوم چقدر زمان می برد تا به کلیه مباحث مسلط شوم؟

   • تسلط شما بسته به پشتکار و تلاش خودتان نیز متغیر است. برای این منظور نمی شود زمان دقیقی مشخص کرد
  • برای انتخاب استاد به شنیدن لهجه استاد نیاز دارم چطور می توانم این کار را انجام بدهم؟

   • وارد پروفایل استاد شوید و از قسمت فیلم های ایشان می توانید لهجه استاد را بشنوید. البته همه اساتید فیلم آموزشی ندارند
  • یک استاد زبان آلمانی انتخاب کرده ام ولی شماره ندارد، چطور می توانم ارتباط داشته باشم؟

   • گزینه درخواست کلاس با ایشان را از پروفایل استاد انتخاب کرده و فرم را پر کنید تا پشتیبانی برایتان هماهنگی لازم را انجام دهند و در نهایت شماره استاد برایتان پیامک شود.
  • برای آزمون testdafc میخواهم آماده شوم استادی برای آموزش نکات مهم دارید؟

   • بله ابتدا از گروه زبان آلمانی رشته testdafc را انتخاب کنید تا نام اساتید به ترتیب الویت بالا بیایند و با مطالعه رزرومه اساتید انتخاب کنید
  • شما کلاس آنلاین آمادگی آزمون های مختلف زبان آلمانی دارید؟

   • بله، اساتید با‌تجربه شما رو برای موفقیت در امتحانات مختلف زبان آلمانی آماده می‌کنند، هر معلم اینجا با قلم نوری و فایل‌های پاورپوینت پر‌محتوا و به‌روز، کلاس تدریس با کیفیت برای شما برگزار می‌کند.
  تماس با ما
  تماس از طریق تلگرام
  استاد سلام
  Ostad salam online school

  می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

  اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.