تدریس خصوصی و معلم خصوصی زبان ایتالیایی

معلم با تجربه تدریس خصوصی زبان ایتالیایی  و کلاس خصوصی زبان ایتالیایی 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی زبان ایتالیایی و مدرسین تدریس زبان ایتالیایی را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس زبان ایتالیایی دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس زبان ایتالیایی

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

این زبان مدرن مانند بسیاری از زبان‌های دیگر از لاتین سرچشمه گرفته است. پس از سقوط امپراتوری روم، لاتین کلاسیک، همچنان برای بیشتر مکاتبات استفاده می‌شد. نسخه متفاوت لاتین، توسط افراد عادی در بخش‌هایی از ایتالیا رایج‌تر شد و در نهایت به زبان کلاسیک آن منتهی شد.
لاتین در طول قرن‌ها به تغییر خود ادامه داد و زبان‌های کاملاً جدیدی مانند همین زبان، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی، رومانیایی و غیره را ایجاد کرد. در تمام زبانهای خارجی که هم اکنون در استاد سلام، تدریس می شود، ایتالیایی نزدیک‌ترین زبان به لاتین است.
این زبان زیبا و پرمخاطب، توسط تقریباً 85 میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می شود. این زبان، زبان رسمی کشورش، سان مارینو و شهر واتیکان است و بسیاری از مردم در سوئیس، کرواسی و اسلوونی نیز با این زبان محاوره دارند.
دلایل خوبی برای یادگیری زبان ایتالیایی وجود دارد، از غنی سازی فرهنگی گرفته تا فرصت‌های شغلی و رشد شخصی. به عنوان مثال، با یادگیری این زبان می‌توانید آثار ادبیات کلاسیک نویسندگان این کشور مانند دانته، پترارک یا بوکاچیو را به زبان اصلی آنها بخوانید.
شما می‌توانید با گوش دادن به اپراها به ظرافت‌های ظریف این گویش زیبا پی ببرید. شما همچنین می‌توانید با خواندن دستور العمل‌ غذاهای کشور ایتالیا طعم های لذیذی کشف کنید و حتی می‌توانید طبخ غذاهای سنتی این تمدن را بیاموزید.
علاوه بر این، می‌توانید از شهرهای معروف آن مانند رم، فلورانس و ونیز دیدن کنید و با مردم محلی به زبان مادری‌شان ارتباط برقرار کنید، و بدین شکل تجربه سفر خود را معنادارتر و لذت‌بخش‌تر می‌کنید.
چه به هنر، ادبیات، موسیقی، آشپزی یا علم علاقه‌مند باشید و جه قصد مهاجرت کاری یا تحصیلی دارید، آموزش این درس می‌تواند به شما کمک کند تا درک خود را از جهان عمیق تر کنید.

راهی برای تسلط عمیق

راه‌های زیادی برای آموزش زبان ایتالیایی وجود دارد، مانند شرکت در کلاس‌ها، استخدام معلم خصوصی یا استفاده از برنامه‌های آنلاین.
نکته کلیدی این است که روشی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد و با سبک یادگیری و اهداف شما مطابقت داشته باشد. چه بخواهید سریع بیاموزید و چه آهسته حرکت کنید، رویکرد مناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.
یکی از موثرترین راه‌ها برای یادگیری، قرار گرفتن در محیطی است که این زبان، زبان اصلی مردم باشد و در زندگی روزمره استفاده می‌شود.
در حالی است که این موضوع برای زبان آموزانی که نمی‌توانند به ایتالیا سفر کنند چالش برانگیز است، هنوز راه‌های زیادی برای یافتن مسیر یادگیری آن، حتی در خانه وجود دارد.

آموزش آنلاین زبان ایتالیایی با ابزارهای خودتان

اطراف خود را از هر چیزی با این زبان پر کنید: می‌توانید یادداشت‌هایی با عباراتی از کشور ایتالیا بر روی اشیاء اطراف خانه یا محل کار خود مانند یخچال، رایانه یا میز کار خود قرار دهید.
به این ترتیب، واژگان به صورت کاربردی و معنادار به شما یادآوری می‌شود و قرار گرفتن مداوم در معرض کلمات به شما کمک می‌کند تا واژگان، در حافظه شما ماندگار شوند.
در طول رفت و آمد خود به محل کار یا هر جایی موسیقی یا پادکستی از هندمندان یا افراد موثر در ایتالیا گوش دهید. می‌توانید هنگام رفت و آمد یا انجام فعالیت‌های دیگری که نیاز به توجه کامل شما ندارد، به موسیقی، پادکست یا کتاب‌های صوتی آنها خوب گوش دهید.
این موضوع به شما کمک می‌کند تا با ریتم، ملودی و لحن زبان آشنا شوید و این کار شما را در معرض واژگان و عبارات جدید قرار می‌دهد.
صحبت کردنش را با یک دوست یا شریک زبان تمرین کنید: می‌توانید جلسات تمرینی منظمی را با یک دوست یا یک شریک زبان ترتیب دهید و مهارت‌های مصاحبتی خود را با چت کردن، بحث در مورد موضوعات مورد علاقه یا انجام بازی‌های یادگیری زبان تمرین کنید، کلاس آنلاین زبان ایتالیایی راه حل مستقیمی هست که استادسلام به راحتی برایتان مهیا می کند.
به این ترتیب، می‌توانید در یک محیط حمایتی و دوستانه تمرین کنید و همچنین در مورد پیشرفت خود بازخورد دریافت خواهید کرد.
حالا که آموزش را در برنامه روزانه خود قرار دادید، می‌توانید این عادات را تقویت کنید و زبان را به برنامه های مختلف روزانه خود اضافه کنید، به عنوان مثال، می‌توانید در زمان استراحت و یا ناهار، اخبار کشور ایتالیا را بخوانید و از فرهنگ لغات ایتالیایی برای جستجوی کلمات جدید استفاده کنید.
همچنین می‌توانید فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی ایتالیا را با زیرنویس تماشا کنید یا حتی تنظیمات زبان تلفن یا رایانه خود را به همین زبان تغییر دهید.
با قرار دادن این برنامه ها به بخشی منظم از زندگی روزمره، آموخته‌های خود را تقویت کنید، سطح تماس خود را با زبان افزایش دهید و مهارت کلی خود را در صحبت کردن بهبود بخشید.
یافتن راه‌هایی برای ادغام این زبان در بخش‌های مختلف روز می‌تواند تفاوت قابل توجهی در پیشرفت و یادگیری شما ایجاد کند.

بهترین راه برای افزایش مهارت مکالمه به زبان ایتالیایی

بسیاری از افراد به دلیل مهاجرت کاری یا تحصیلی به کشور ایتالیا اقدام به یادگیری این زبان می‌نمایند. هم اکنون کشور ایتالیا، از منظر اقتصادی برای محصلان ایرانی، نسبت به کشورهای اطرافش در اروپا مقرون به صرفه تر است. دانشجوها حتما برای گرفتن پذیرش دانشگاه های ایتالیا، در حال اقدام هستند. پس از رفتن و شروع به تحصیل، لازم هست هم زبانش را به خوبی مسلط شوند و نیز دروس دانشگاهی را خوب بخوانند، چاره استادسلام برای ایشان کلاس زبان ایتالیایی آنلاین و خواندن درس ها با اوست. در همان ماه و سال اول پیشبرد این مسیر با ما، به دانشجو کمک می کند مهارت های خود را بر اساس رشته درسی افزایش دهد و توانمندی هایش را افزایش دهد و در این کشور داچ کالچر شغل بیابد و مخارج خود را مدیریت کند و با درآمدزایی از این آموزش ها زودتر به اهداف خود برسد.
برای مهاجرت کاری و تحصیلی نیاز به دریافت مدرک این زبان می‌باشد. یادگیری این زبان است اگر آموزشش توسط مدرس زبان ایتالیایی خوب و حرفه‌ای انجام شود.

تجربه شاگردان استادسلام از این کشور

خوبست بر اساس تجارب شاگردانمون که رفته‌اند، مشاهداتی بیاوریم در شهرهای کوچک این کشور معمولا کسی عجله ندارد، کسی عصبانی نمی شود و صدای بلند از اجتماع افراد شنیده نمی شود، آرامش برقرار هست تا با دوچرخه رفت و آمد کنند و کافه روند و معاشرت کنند، بی خانمان نمی بینید ولی خانه های رنگی، کوچک و زیبایی دارند با معماری قدیمی.
تدریس زبان ایتالیایی توسط افراد حرفه‌ای و با تجربه در سایت استاد سلام انجام می‌شود. شما در هر سطحی که باشید می‌توانید این زبان را با کیفیتی بالا با اساتید استاد سلام بیاموزید و برای آزمون‌های زبان ایتالیایی آماده شوید. تدریس خصوصی برای افرادی که زمان زیادی ندارند، مناسب است.

چرا آموزش آنلاین این زبان جذاب تر است؟

مزایایی آموزش آنلاین
دوره‌های انعطاف پذیر با کلاس‌های آنلاین
شما به انعطاف پذیری نیاز دارید که بتوانید از راه دور مطالعه کنید. با آموزش آنلاین می‌توانید در هر زمانی که به کامپیوتر و اینترنت دسترسی دارید، چه در نیمه‌های شب، چه قبل از کار، در زمان استراحت ناهار و یا حتی روی کاناپه در حالی که کودک نوپای شما خواب است، مطالعه کنید. البته یادگیری عمیق، مستلزم تلاش و تعهد شما است.
دوره های آنلاین به شما امکان می دهد بین مسئولیت‌های خود تعادل ایجاد کنید.
برخی افراد مسئولیت‌های خانوادگی و شخصی زیادی دارند که اولویت اصلی آن‌هاست. زندگی گاهی اوقات طبق برنامه پیش نمی‌رود. کلاس آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که اولویت‌های خود را متعادل کنید.
شما می‌توانید مسئولیت‌های آموزشی خود را متناسب با اولویت‌های دیگر زندگی خود تنظیم کنید، در حالی که همچنان به سمت آینده‌ای روشن تر حرکت می‌کنید.
داشتن شغل با تایم بالا
اگر می‌خواهید بدون ترک شغل پیشرفت کنید، کلاس‌های آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که مسئولیت‌های کسب درآمد را با فرصتی برای پیشرفت شغلی ترکیب کنید.
دوره‌های آنلاین فرصت‌های شبکه سازی شغلی قابل توجهی را برای شما فراهم می‌کند.
یافتن شغل فقط به دانسته‌های شما نیست، بلکه به افرادی که می‌شناسید بستگی دارد. یکی از بزرگترین مزایای آموزش آنلاین این است که شما فرصت تعامل و ایجاد روابط با بسیاری از افراد، اغلب از مناطق دیگر یا حتی کشورهای دیگر را دارید.

هزینه تدریس آنلاین زبان ایتالیایی

کلاس آنلاین امکان می‌دهد بدون نیاز به رفت و آمد، تحصیلات با کیفیت بالا را دنبال کنید، که نه تنها برای موجودی بانکی شما مناسب است، بلکه یک انتخاب مسئولانه برای محیط زیست است.
همچنین، برنامه‌های خوب در کلاس زبان ایتالیایی اغلب در مقایسه با برنامه‌های سنتی و مبتنی بر دانشگاه در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کنند. برای دانش‌آموزان با بودجه کم، دوره‌های آنلاین کمک می‌کند در هزینه‌های شهریه و هزینه‌ معلم خصوصی زبان ایتالیایی صرفه‌جویی کنند.

معلم آنلاین ایتالیایی باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود

در دنیای پرمشغله امروز، نیاز به رفت و آمد به یک قرار ملاقات می‌تواند استرس و دردسر را به برنامه‌ای که از قبل فشرده شده است اضافه کند.
وقتی مسئولیت‌های حرفه‌ای، خانوادگی و شخصی دارید، پیدا کردن زمان کافی برای خواندن یا اتمام تکالیف دشوار است. چرا باید زمان را صرف رفت و آمد کرد در حالی که می‌توان آن را با بهره با بهره‌وری بیشتری صرف کرد؟
کلاس‌های آنلاین نیاز به صرف زمان بیهوده برای رفت و آمد را از بین می‌برد، که باعث می‌شود زمان ارزشمندی را که می‌توانید برای مطالعه استفاده کنید، آزاد کنید.
این موضوعات باعث جذابیت کلاس‌ آنلاین برای این زبان شده است.

* * * * * * * * * *

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.