تدریس خصوصی و معلم خصوصی زبان کردی سورانی

معلم با تجربه تدریس خصوصی زبان کردی سورانی  و کلاس خصوصی زبان کردی سورانی 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی زبان کردی سورانی و مدرسین تدریس زبان کردی سورانی را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس زبان کردی سورانی دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس زبان کردی سورانی

مدرس زبان کردی سورانی

زبان کردی سورانی که با نام کردی مرکزی نیز شناخته می‌شود، یکی از زبان‌های ایرانی و دومین زبان کردی پرمخاطب (پس از کورمانجی)، با حداقل ۹ میلیون گویشور در ایران و عراق است.
کردستان منطقه ای است که در حال حاضر به چهار بخش تقسیم شده است و درعراق، ایران، سوریه و ترکیه قرار دارد که کردستان عراق خودمختارترین آن است.
سه گویش اصلی مردم کردی عبارتند از: کورمانجی (کردی شمالی)، سورانی (کردی میانی) و کلهوری (کردی جنوبی). در مجموع حدود 10 میلیون نفر در عراق و ایران به زبان سورانی صحبت می‌کنند. همگی از خانواده زبان‌های ایرانی هستند.
اگر بنابر نیاز کاری و تحصیلی و خانوادگی باید به سمت یادگیری زبان کردی سورانی بروید اینجا معلم خصوصی زبان کردی سورانی داریم که می توانید در کلاس آنلاین زبان کردی سورانی را از معلم بیاموزید. فقط کافیست از دکمه نارنجی بالای سایت پیش روید و آنجا برای رشته و درس : زبان کردی سورانی را بنویسید و ادامه هید تا استادهای خوب معرفی کنیم.

آموزش زبان کردی سورانی

در عراق، کردی سورانی در کنار عربی دارای جایگاه رسمی است و زبان غالب دولت، آموزش و رسانه در اقلیم کردستان عراق است. تجار ایرانی که با عراق در رفت و آمد و تجارت هستند به دنبال یادگیری زبان کردی سورانی هستند.
برخلاف گویش کورمانجی که با استفاده از الفبای لاتین تحت تأثیر ترکی نوشته می‌شود، سیستم نوشتاری سورانی که هم در ایران و هم در عراق استفاده می‌شود بر اساس خط عربی است.
زبان کردی سورانی معمولاً به خط عربی و از راست به چپ نوشته می شود، اما شکلی رومی نیز دارد.
شهرهای اصلی گویشوران سورانی عبارتند:
از سنندج، بوکان، سقز، پیرانشهر، بانه، اُشنَویه، سردشت، مهاباد، نَقَده، شاهین‌دژ، تکاب، میاندوآب، بیجار، مریوان، پاوه،جوانرود، کامیاران، روانسر، در ایران، و سلیمانیه، اربیل، کرکوک، حلبجه، سوران، رانیه، کویسنجق در عراق
گونه‌های مختلف کردی نشان دهنده تأثیر زبان های مختلف همسایه است. همانطور که انواع کردی کُرمانجی که در ترکیه تکلم می شود، تحت تأثیر ترکی بوده است.
کردی سورانی نیز در عراق و ایران تحت تأثیر عربی و فارسی بوده است.
مانند دیگر زبان‌های کردی، هیچ پیشینه‌ای از کردی سورانی در دوران ایران باستان و میانه شناخته نشده است. ردیابی متون کردی موجود ممکن است حدود قرن شانزدهم پس از میلاد باشد.
در خصوص زبان کردی سورانی این ادعا وجود دارد که این زبان از زبان مادها به وجود آمده است. گرچه این موضوع را به شکل دقیق نمی‌توان اثبات کرد.
در زبان کردی سورانی لهجه‌های مختلفی وجود دارد لهجه‌ای که در شهر سنندج رایج می‌باشد، لهجه‌ای است که اردلانی نام دارد و لهجه مناطق مرزی کردستان نیز لهجه سقزی از زبان کردی سورانی، می‌باشد همچنین لهجه مُکریانی در جنوب استان آذربایجان غربی رایج است.
لهجه اربیلی برای شهر اربیل در کردستان عراق می‌باشد. همچنین قسمتی از شهر اشنویه در ایران نیز به این لهجه صحبت می‌کنند.در ادامه باید گفت این لهجه یکی از متداول‌ترین لهجه‌های زبان کردی میانی بوده و نزدیک ۲۰۰۰۰۰۰ نفر به این لهجه صحبت می‌کنند.
از دیگر لهجه‌های اشاره شده لهجه مکریانی است و در شهر مهاباد، بوکان، اشنویه، پیرانشهر، میاندوآب، نقده و سردشت دارای این لهجه می‌باشند و باید گفت لهجه سقزی همانطور که اشاره شد لهجه‌ای است که در شهرهای سقز و بانه همچنین در شهرهای دیوان دره مریوان و تکاب صحبت می‌شود.
علاوه بر این لهجه بابانی، گرمیانی، اردلانی و جافی از دیگر لهجه‌های این زبان می‌باشد که دارای موقعیت جغرافیایی مختلفی هستند.
در عراق نیز لهجه‌های اصلی سورانی و سلیمانیه و همچنین لهجه بوکانی رایج است.
چرا کردی سورانی یاد بگیریم؟
اهداف متفاوتی برای یادگیری زبان کردی سورانی وجود دارد یکی از این هدف‌ها تجارت با کشور عراق می‌باشد. همانطور که اشاره شد برخی از مناطق کشور عراق به زبان کردی سورانی صحبت می‌کنند و برای تجارت با این مناطق باید به زبان کردی سورانی جهت پیشبرد بهتر امور مسلط بود.
کشور عراق یکی از مهمترین مقصدهای صادراتی ایران می‌باشد و دلیل آن ناشی از موقعیت جغرافیایی مناسب این کشور با کشور ایران است. همچنین به دلیل هزینه‌های کمتر برای رفت و آمد و حمل و نقل، کشور عراق برای تاجران بسیار مورد توجه است.
در این راستا بسیاری از شرکت‌های تجاری نیازمند استخدام افراد مترجم برای زبان کردی سورانی می‌باشند و برای تجارت با کشورعراق یادگیری این زبان اهمیت دارد.
همچنین بسیاری از افراد برای پایان نامه و مطالعات تحقیقاتی خود به یادگیری این زبان می‌پردازند. زبان شناسی از موضوعات پایان نامه بسیاری از دانشجویان است.
در ادامه باید گفت یادگیری یک زبان جدید مانند زبان کردی سورانی باعث به وجود آمدن موقعیت‌های شغلی زیادی می‌شود. اگر شما به دنبال شغل می‌باشید، سعی کنید یادیگیری زبان‌های جدید را در اولویت کار خود قرار دهید.
شما با یادگیری زبان جدید با موقعیت‌های جدید رو به رو شده و می‌توانید کسب درآمد کنید. بسیاری از افراد صرفا به دلیل علاقه و یا کسب درآمد از شغل مترجمی، اقدام به یادگیری زبان‌های جدید از جمله کردی سورانی می‌کنند.
شغل مترجمی شغلی مناسب با درآمد بالا برای افراد متخصص می‌باشد. برای کسب این شغل لازم است افراد مهارت بالایی در ترجمه در حوزه تخصص خود داشته باشند.
اگر شما نیز علاقمند به یادگیری این زبان هستید سایت استاد سلام در این مسیر کنار شما خواهد بود. اساتید استاد سلام به شما کمک خواهند کرد تا زبان مورد علاقه خود را آموخته و از مزایای یادگیری یک زبان جدید بهره مند شوید.

یادگیری این زبان طرفداران نسبتا زیادی دارد برای یادگیری این زبان می‌توانید از معلم خصوصی کردی سورانی کمک بگیرید. با مراجعه به سایت استاد سلام و جستجوی معلم خصوصی کردی سورانی با اساتید این حوزه ارتباط داشته باشید.

* * * * * * * * * *

سوالات متداول مرتبط
 • آیا شما در سایت استاد سلام، استادی برای آموزش زبان کردی سورانی دارید؟

  • اساتید استاد سلام دارای طیف متنوعی از انواع تخصص‌ها می‌باشند. در خصوص آموزش زبان کردی سورانی نیز بدین صورت می‌باشد. شما با جستجوی درس مدنظر خود مثل زبان کردی سورانی لیست اساتید این حوزه را مشاهده خواهید کرد و با مطالعه رزومه اساتید می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و برای شرکت در کلاس کردی سورانی آماده شوید. سایت استاد سلام در این مسیر همراه شما خواهد بود.
 • من برای کسب و کار و تجارت نیاز به یادگیری زبان کردی سورانی دارم. امکان یادگیری این زبان در سایت شما فراهم است؟

  • بله شما به آسانی می‌توانید استاد کردی سورانی با مهارت بالا را در سایت استاد سلام بیابید. اساتید استاد سلام با بهترین شیوه و بهترین خروجی این زبان را به شما آموزش می‌دهند. بسته به شرایط شما امکان تشکیل کلاس حضوری و آنلاین وجود دارد. با ورود به سایت و ثبت درخواست خود می‌توانید نوع کلاس را انتخاب کرده و در خواست خود را ثبت کنید.
 • آیا امکان برگزاری کلاس کرد سورانی تنها برای یکی دو جلسه امکان پذیر است؟

  • بله- شما می‌توانید هر تعداد جلسه که نیاز دارید کلاس برداشته و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. فقط کافی است هنگام ثبت درخواست نوع کلاس را، از نوع رفع اشکال انتخاب کرده و بعد از ارتباط با استاد در این خصوص اطلاع رسانی کنید. ساعت، مکان و نحوه برقراری کلاس‌ها در سایت استاد سلام بسیار انعطاف پذیر است.
 • قیمت کلاس کردی سورانی چقدر است؟

  • شما با ورود به سایت استاد سلام و جستجوی زبان سورانی لیست قیمت‌ هر استاد را مشاهده خواهید کرد. و باتوجه به توان مالی خود می‌توانید کلاس رزرو و آموزش را آغاز کنید.
 • من خارج از ایران هستم و نیازمند یادگیری زبان کردی سورانی می‌باشم آیا امکان تشکیل کلاس آنلاین خارج از کشور نیز وجود دارد؟

  • بله کلاس‌های سایت استاد سلام از در هر مکان و زمانی برگزار می‌شود شما اگر خارج از ایران هستید می‌توانید به آسانی با اساتید داخل کشور کلاس داشته و آموزش خود را شروع کنید.
 • آیا امکان کلاس با اساتید خارج از کشور در آموزش کردی سورانی و یا هر زبان دیگه‌ای وجود دارد؟

  • بله شما می‌توانید درخواست خود را با اساتید ثبت کرده و با اساتید خارج از کشور جهت برگزاری کلاس آنلاین لینک شوید. در سایت استاد سلام امکان برقراری کلاس با اساتید خارج از کشور به آسانی فراهم است. اگر در این خصوص متقاضی هستند درخوست خود را ثبت کنید.
 • تنها استفاده از گوشی همراه برای شرکت در کلاس آنلاین زبان کردی سورانی امکان پذیر است؟

  • شما با گوشی خود نیز میتوانید در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید. گرچه شرکت در کلاس‌های آنلاین با لپ تاپ و کامپیوتر بهتر و موثرتر است اما با گوشی نیز امکان پذیر است. پس از این بابت نگران نباشید.
 • امکان انتخاب ساعت کلاس برای آموزش کردی سورانی وجود دارد؟

  • شما می‌توانید روز و ساعت مدنظر برای کلاس را انتخاب و با استاد در این خصوص به توافق برسید. ساعت و روز کلاس در کلاس‌های خصوصی بسیار انعطاف پذیر بوده و این موضوع باعث شده است تا مخاطبان کلاس خصوصی زبان کردی سورانی رو به افزایش باشد.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.