دانلود جزوه ریاضی

بهترین جزوه ریاضی

 • جستجوی جزوه
درس یا مهارت*
نام درس مورد نظر را آرام بنویسید تا لیست پیشنهادی ظاهر شود و درس را انتخاب کنید
نحوه برگزاری*
روز و ساعت برگزاری*
تعداد شاگرد*
وضعیت سکونت*
موبایل*
ایمیل
 • برای این رنج قیمت، استادیار انتخاب کنید
انتخاب بازه قیمتی؟!*
 • استاد دارای شاگردهای راضی
 • 100 تا 130 هزارتومان
 • 130 تا 160 هزارتومان
 • 160 تا 200 هزارتومان
 • 200 تا 250 هزارتومان
 • 250 تا 300 هزارتومان
 • 300 تا 350 هزارتومان
 • 350 تا 400 هزارتومان
 • 400 تا 500 هزارتومان
 • 500 تا 600 هزارتومان
 • 600 تا 700 هزارتومان
 • 700 تا 800 هزارتومان
 • 800 تا 900 هزارتومان
 • 900 تا 1 میلیون تومان
 • 1 میلیون تومان به بالا
نام استاد یا رشته درسی
نام درس مورد نظر را بنویسید تا لیست پیشنهادی را ببینید و درس را انتخاب کنید و یا نام استاد مورد نظر خود را بنویسید و جستجو را بزنید.
نام مدرسه یا آموزشگاه یا رشته درسی
نام درس مورد نظر را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید و یا عنوان آموزشگاه یا مدرسه ای را که می خواهید وارد نمائید.
عنوان دوره
نام درس مورد نظر را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید و یا نام دوره ای را که می خواهید وارد نمائید.
عنوان جزوه یا رشته درسی
نام درس مورد نظر را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید و یا عنوان جزوه ای را که می خواهید وارد نمائید.
عنوان نمونه سوال یا رشته درسی
نام درس مورد نظر را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید و یا عنوان نمونه سوالی را که می خواهید وارد نمائید.
عنوان فیلم یا رشته درسی
نام درس مورد نظر را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنید و یا عنوان فیلمی را که می خواهید وارد نمائید.
جزوه ریاضی رایگان
دانلود جزوه ریاضی pdf و با جواب

جزوه‌های درس ریاضی

جزوات اطلاعات مربوط به دروس بوده که به وسیله اساتید، دانشجویان و دانش‌آموزان جمع آوری می‌شود. یکی از مزایای مهم جزوات ریاضی قیمت ارزان آن است.
با جزوه درس ریاضی به بهترین شکل می‌توان به مباحث درسی مسلط شد و اطلاعات تکمیلی درس را با جزئیات دقیق تری آموخت. با کمک جزوات ریاضی می‌توان نمره خوبی کسب کرد و به شکل عمیق مطالب را فرا گرفت و یا برای آزمون آماده شد.
جزوات را می‌توان به آسانی با دیگران به اشتراک گذاشت بهترین روش برای اشتراک، استفاده از گوشی یا تبلت می‌باشد. برخی افراد به شکل ذاتی علاقمند به جزوات فیزیکی ریاضی بوده اما برخی جزوات الکترونیکی را به جزوات فیزیکی و سنتی ترجیح می‌دهند.
مطالعه درس ریاضی برای برخی دانش‌آموزان دشوار است اما با جزوات اساتید یادگیری آسان است و مطالعه برای دانش‌آموزان و دانش‌آموزان و دانشجویان جذاب تر از قبل شده است. دانش‌آموزان با مطالعه جزوه درس ریاضی می‌توانند به نکات اصلی و مهم درس دست یابند.
برای درس ریاضی جزوه اهمیت زیادی دارد جزوات اساتید معروف باعث مطالعه موثرتر در درس ریاضی می‌شود.
جزوات ریاضی را از سایت استاد سلام بخرید چون پشتیبانی استاد هم دارد.
جزوه و مواد چاپی سنتی، به عنوان ابزار تدریس و یک مواد آموزشی مؤثر بوده و در طی زمان، امتحان خود را پس داده است. امروزه جزوه هم به صورت الکترونیکی و هم به شکل فیزیکی و سنتی در دسترس قرار دارد.
جزوه‌های درس ریاضی این روزها بیشتر الکترونیکی بوده و در اینجا به بررسی مزایا و معایب جزوه ریاضی چاپی و الکترونیکی خواهیم پرداخت:
در خصوص جزوات الکترونیکی باید گفت این جزوات بسیار سبک تر از جزوات چاپی ریاضی هستند. همچنین جا گیری کمتر جزوات الکترونیکی درس ریاضی به نسبت جزوات چاپی نکته قابل اهمیتی می‌باشد.
علاوه بر این با کاهش چاپ، به محیط زیست کمک شده همچنین تعامل و خلاقیت دانش آموزان افزایش می‌یابد. در کنار این موارد جزوات دیجیتالی درس ریاضی مقرون به صرفه تر از نسخه چاپی آن‌ها می‌باشد.
جزوه‌های ریاضی الکترونیکی به دانش آموزان کمک می کنند مطالب بیشتری را سریعتر یاد بگیرند.
طبق مطالعات وزارت آموزش ایالات متحده آموزش مبتنی بر فناوری می‌تواند زمان دانش‌آموزان را برای رسیدن به هدف یادگیری را 30 تا 80 درصد کاهش دهد.
همچنین 81٪ از معلمان معتقدند که تبلت‌ها و جزوات الکترونیکی آموزش کلاس را غنی می‌کنند. علاوه بر این مطالعات نشان می‌دهد که 77٪ از معلمان فناوری را، باعث افزایش انگیزه دانش‌آموزان برای یادگیری می‌دانند و این موضوع نکته بسیار حائز اهمیتی می‌باشد.
تبلت‌ها می‌توانند صدها کتاب درسی و جزوه‌های الکترونیکی درس ریاضی را در خود جای دهند و نیازی به ذخیره‌سازی فیزیکی کتاب‌ها نیست و د این راستا تبلت‌ها و جزوات الکترونیکی به بهبود پیشرفت دانش‌آموزان در آزمون‌ها نیز کمک شایانی می‌کنند.
یکی از تحقیقات قابل توجه ای است که ناشر Houghton Mifflin Harcourt نسخه دیجیتالی جزوه درس ریاضی را در مدرسه ریورساید کالیفرنیا آزمایش کرد. دانش‌آموزانی که از نسخه دیجیتالی برای مطالعه استفاده می‌کردند، در آزمون‌ها در مقایسه با دانش‌آموزانی که با کتاب‌های درسی سنتی مطالعه کردند، 20 درصد امتیاز بیشتری داشتند.
در جزوه‌های الکترونیکی انعطاف زیادی وجود دارد. جزوه‌های ریاضی از نوع الکترونیکی به کاربران این امکان را می‌دهند که متن را برجسته و ویرایش کنند و یادداشت بنویسند بدون اینکه جزوه و یا کتاب درسی را برای کاربر بعدی خراب کنند.
در کنار موارد ذکر شده متخصصان اطفال توصیه می‌کنند که دانش آموزان کمتر از 15 درصد وزن بدن خود را در یک کوله پشتی حمل کنند، اما میانگین وزن ترکیبی کتاب های درسی تاریخ، ریاضیات، علوم، و خواندن/هنر زبان از این درصد در همه پایه‌ها بیشتر است.
طبق گزارش کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده، در طول سال تحصیلی 2011-2012، بیش از 13700 کودک 5 تا 18 ساله به دلیل صدمات ناشی از کوله پشتی تحت درمان قرار گرفتند. این نرخ در سال 2016 به 6300 کاهش یافت. کاهش 54٪ جزوات و کتاب‌های الکترونیکی در این خصوص بسیار کمک کننده هستند.
همانطور که گفته شد تبلت‌ها و دنیای دیجیتال به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا برای جهان فناوری آشنا شوند و در این خصوص دانش‌آموزانی که مهارت‌های فناوری را در سن‌های کمتر یاد می‌گیرند، آمادگی بیشتری برای داشتن شغل مناسب در آینده خواهند داشت. شغل‌های با رشد و درآمد بالا، نیازمند فناوری هستند.
جزوات الکترونیکی ریاضی و یا هر درس دیگری دارای معایبی نیز می‌باشد که به شرح زیر است:
جزوات ریاضی از نوع الکترونیکی در کنار مزایا زیادی که برای متقاضیان به وجود آورده است معایبی نیز دارد. تبلت و گوشی‌های موبایل موجب خستگی چشم، سردرد و تاری دید می‌گردد.
استفاده از جزوه‌های الکترونیکی ریاضی و یا هر درس دیگری با طیف وسیعی از مشکلات سلامتی مرتبط هستند.
به گفته انجمن بینایی‌سنجی آمریکا بیان کرده است، افرادی که از دستگاه های تلفن همراه بیشتر استفاده می کنند، دچار فشارهای مکرر بر روی عضلات، از جمله درد گردن، درد شانه می‌باشند.
استفاده از تبلت‌ها برای بهره بردن از جزوه‌های ریاضی الکترونیکی گران‌تر از استفاده از جزوه‌های چاپی است.
استفاده از تبلت و گوشی برای بهره گرفتن از جزوه‌های دیجیتال موجب حواس پرتی زیادی می‌شود.دانش‌آموزان ممکن است به جای توجه و مطالعه جزوه به برنامه ها، ایمیل ها، بازی ها و وب سایت ها توجه کنند.
87٪ از معلمان معتقدند که فناوری های دیجیتال امروزی نسلی را ایجاد می کنند که به راحتی حواسشان پرت می‌شود و دامنه توجه را کوتاه کرده است.
افرادی که جزوه چاپی را می‌خوانند، بیشتر درک می کنند، بیشتر به خاطر می‌آورند و بیشتر از کسانی که جزوه دیجیتال می‌خوانند یاد می‌گیرند.
مغز متن چاپی و دیجیتال را به روش‌های مختلف تفسیر می‌کند و مردم معمولاً متن دیجیتال را ۲۰ تا ۳۰ درصد کندتر از متن چاپی می‌خوانند.
بسیاری از دانش‌آموزان اینترنت خانگی کافی برای استفاده از جزوه‌های دیجیتالی را ندارند.
به گفته جولیوس گناچوفسکی، وزیر آموزش و پرورش در آمریکا، دانش‌آموزان برای دسترسی به محتوای دیجیتال و مطالعه جزوه مبتنی بر اینترنت به پهنای باند خانگی نیاز دارند، اما حدود پنج میلیون خانواده، عمدتاً کم‌درآمد بوده و در خانه اینترنت، ندارند.
تعمیر تبلت یا گوشی جهت بهره بردن از جزوه ریاضی نیاز به یک تکنسین مجرب دارد که ایم موضوع پرهزینه و زمان بر می‌باشد. کتاب‌های درسی را معمولاً می‌توان با لوازم اولیه مانند تعمیر کرد.
جزوه‌های چاپی نمی‌توانند خراب، فریز یا هک شوند. برخلاف جزوه‌های الکترونیکی، هیچ شانسی برای دریافت بدافزار، جاسوس افزار یا سرقت اطلاعات شخصی از جزوه‌های درس ریاضی و دروس دیگر وجود ندارد.
میانگین عمر باتری وسایل دیجیتال مانند گوشی و یا تبلت، حدود 7.26 ساعت است. این وسایل دائماً نیاز به شارژ دارند، نیازهای برق مدارس را افزایش می دهند.

احتمال گم شدن یا دزدیده شدن تبلت‌ها و گوشی‌ها جهت استفاده از جزوه‌های الکترونیکی ریاضی بیشتر از جزوه‌های چاپی است. بر اساس تحقیقات شرکت فناوری Kensington، سالانه 70 میلیون گوشی هوشمند گم می‌شود و در هر 53 ثانیه یک لپ تاپ به سرقت می‌رود.
در سانفرانسیسکو، نیویورک و لس آنجلس، سرقت‌های مربوط به دستگاه‌های مجهز به اینترنت (از جمله تبلت‌ها) به ترتیب 50، 40 و 25 درصد از کل سرقت‌ها در یک سال را تشکیل می‌دهند.
دستگاه‌های دستی مجهز به اینترنت دزدیده شده و مفقود شده سالانه بیش از 30 میلیارد دلار برای آمریکایی‌ها هزینه داشته است.
جزوه‌های ریاضی از نوع الکترونیک، دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا در انجام تکالیف مدرسه تقلب کنند.
دانش‌آموزان به راحتی میتوانند در خواندن و تجزیه و تحلیل درس ریاضی تنبلی کنند. زیرا این امکان برای آن‌ها وجود دارد که به سرعت قسمت‌های جزوه درسی الکترونیکی را جستجو کرده و پاسخ‌ها را در اینترنت جستجو کنند.
هزینه بالا تبلت و گوشی موبایل، مناطق فقیرتررا به حاشیه میبرد و «شکاف دیجیتالی» را افزایش می‌دهد.
مناطق مدرسه‌ای غنی می‌توانند جزوه‌های ریاضی الکترونیکی را روی تبلت‌ها و گوشی پیاده‌سازی کنند، در حالی که مناطق مدارس فقیر نمی‌توانند.
جزوه‌های الکترونیکی بهانه‌های موجود برای دانش‌آموزانی که تکالیف خود را انجام نمی دهند افزایش می دهد.
دانش‌آموزان بهانه‌های جدیدی دارند، از جمله: «کامپیوتر/تبلت/گوشی من خراب شد»، «اینترنت قطع شده بود، بنابراین نمی‌توانم جزوه‌ام را مطالعه کنم» و یا «شارژر را فراموش کردم».

با توجه به بررسی جزوه درس ریاضی به صورت آنلاین و یا چاپی در گوشی و تبلت باید گفت مقامات عالی آموزش و پرورش برخی کشورها استفاده از جزوه‌های الکترونیکی بیش از جزوه‌های چاپی حمایت می‌کنند.
آرن دانکن، وزیر آموزش و پرورش و جولیوس گناچوفسکی، رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال، فرموده است که مدارس و ناشران باید کتاب‌ها و جزوه‌های دیجیتال روی آورند تا آموزش تعاملی تقویت شده و در هزینه‌های کتاب و جزوه چاپی صرفه‌جویی شود.
سایت استاد سلام ارائه دهنده خدمات آموزشی گشترده‌ای می‌باشد. علاوه بر خدمات فوق العاده‌‍‌ای که این سایت دارد، ارائه جزوات کاربردی ا نیز باید به آن اضافه کرد.
سایت استاد سلام دارای جزوات مناسبی برای درس ریاضی می‌باشد. علاوه بر درس ریاضی در دروس دیگر نیز جزوات متعددی وجود دارد.
در سایت استاد سلام جزوات اساتید به دو شکل ارائه شده است برخی از جزوات به صورت رایگان و برخی با هزینه بسیار پایین و مقرون به صرفه برای متقاضیان موجود است. شما با مطالعه جزوات مفید اساتید می‌توانید ریاضی را به شکل موثری بیاموزید.
در سایت این امکان وجود دارد که عنوان و فرد ارائه دهنده جزوات را مشاهده کنید. سپس در صورت تمایل می‌توانید در خصوص دانلود و یا خریداری جزوه اقدام نمایید.
با دانلود این جزوات می‌توانید مطالعه را همین الان شروع کنید.

* * * * * * * * * *

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.