تدریس خصوصی و معلم خصوصی پیانو

معلم با تجربه تدریس خصوصی پیانو  و کلاس خصوصی پیانو 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی پیانو و مدرسین تدریس پیانو را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس پیانو دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس پیانو

کلاس پیانو لازم داری؟ با تاریخچه‌ی ظهور این ساز شروع کنیم؟
از منظر یک استاد این ساز، سازی از مجموعه سازهای دارای صفحه‌ کلید محسوب می شود. مکانیسم عمل در این ساز به این صورت است که در اثر برخورد چکش‌ها با سیم‌های فلزی که در داخل جعبه چوبی تعبیه شده است، صدا تولید می‌شود. چکش‌ها در اثر فشرده شدن کلیدها (کلاویه‌ها) توسط نوازنده به حرکت در می‌آیند.
معلم پیانو درباره صداسازی، اینگونه گفته که سیم‌های این ساز به صفحه‌ای به نام «صفحهٔ صدا» متصل شده‌اند که نقش تقویت‌کنندهٔ صدای آن‌ها را دارد. بالاترین دامنه صوتی در بین سازهای معمول متعلق به همین ساز است و به‌طور معمول هفت اکتاو دارد و میتواند فرکانس‌هایی از حدود ۲۷ تا ۴۱۸۶ هرتز تولید کند، در حالی که در مقایسه با ساز ویولن که تنها قادر به تولید حدود پنج اکتاو است ساز قدرتمندی محسوب میشود.
اگر خارج از ایران زندگی می کنید و به دنبال استاد پیانو ایران می‌گردید همینجا مدرس این ساز‌ها برای شما کلاس آنلاین پیانو برگزار می کند به صورت خصوصی و بارها از قبل برای هموطنانمان اینگونه تدریس کرده است و تجربه کافی دارد. اگر در شهرهای مختلف میهن عزیزمان هم هستید ما اینجا معلم پیانو در ساری داریم معلم پیانو در اصفهان داریم و در شهرهای دیگر نیز مدرس این ساز هست تا به درستی با یک استاد پیانو در منزل بیاموزید.
گرچه برای برخی افراد تصمیم برای شروع کلاس‌ و یادگیری می‌تواند سخت باشد، به خصوص زمانی که هزینه و زمان را در نظر بگیرید. برای اطلاع از تصمیم خود، داشتن اطلاعات کافی موثر است در این خصوص در اینجا قصد درایم به بررسی جنبه‌های مختلف آموزش این ساز بپردازیم:

اگر می خواهید آموزش پیانو در منزل را تجربه کنید بدانید:

اینجا چون شما به دنبال مربی هستید و آموزش آن را در منزل می خواهید قصد داریم اول شما را با تاریخچه این ساز پر طرفدار در جهان، آشنا کنیم و در مورد مسیری که این ساز در جهت تکامل تا رسیدن به شکل امروزی‌اش طی‌کرده است بپردازیم تا برسیم به مدرس پیانو تهران و برسیم به هزینه آموزش پیانو


شما قرار هست برای قیمت تدریس خصوصی پیانو آنلاین هم هزینه بپردازید

بله، قطعا مدرس خوب قرار نیست فقط برای شما بنوازد و برای یادگیری باید زمان بگذارید و تمرین کنید و هزینه بپردازید. قیمت کلاس را در رزومه استادها به روز ببینید.
حتما در مسیر یافتن معلم پیانو آنلاین هم باید بدانید که مخترع آن کیست و نحوه‌ی اختراع آن چگونه بود؟
این ساز توسط شخصی به نام بارتولومئو کریستافوری (Bartolomeo Cristofor) در حدود سال ۱۷۰۰ میلادی در شهر پادووای ایتالیا اختراع شد. در آن زمان اختراع کریستافوری تا حدود تقریباً یک دهه ناشناخته ماند تا اینکه در سال ۱۷۱۱ نویسنده ای ایتالیایی یک مقاله‌ دربارهٔ آن نوشت که بعدها به زبان آلمانی ترجمه شد و به صورت گسترده انتشار یافت. این مقاله نقطه ی آغازی بود که اکثر سازندگان بعدی این ساز، کار خود بر اساس این آن شروع کردند.
پیش از اختراع، سازی قدیمی‌تر وجود داشت مشابه این ساز که به آن هارپسیکورد (Harpsichord) می‌گفتند. تفاوت اصلی و عمده ی این آلت موسیقی با سازهای مشابه قبل از خود داشت آن بود که در سازهای گذشته، شدت صدای حاصل از فشردن یک کلید، با وجود تفاوت در شدت ضربهٔ واردشده بر آن، همواره مقداری ثابت بود یعنی شدت فشار دادن کلاویه‌ها در شدت و قدرت صدایی که ایجاد میشد تاثیری نداشت و میزان فشردن کلاویه‌ها هرچقدر که بود همواره صدایی با قدرت یکسان تولید میشد. اما در ساز مورد بحث ما، نوازنده می‌توانست با ضربه زدن ملایم به کلیدها صدایی نرم‌تر و یا با ضربات محکم‌تر صدایی درشت‌تر تولید کند و این ویژگی این امکان را به نوازنده می‌داد تا داینامیک زیادی را در هنگام نواختن ساز در اختیار داشته باشد و بتواند نت‌های مورد نظر خود را با Volume بلند و یا کم بنوازد.
همین ویژگی عمده سبب شد که این ساز به سرعت مورد توجه آهنگسازان قرن هجدهم میلادی قرار بگیرد. در واقع مخترع ساز ما یک هارپسیکورد ساز بود که سعی کرد برای ارتقاء مکانیزم ساز سیستم جدیدی بر آن سوار کند که در نهایت این ارتقاء منجر به ایجاد ساز جدیدی شد که فورته‌پیانو نام گرفت (معنی این کلمه یعنی ملایم و فورته به معنی رسا).
سپس با گذشت زمان به شکل ساز امروزی ما درآمد و آنچه که شما درحال حاضر برای آن قیمت تدریس خصوصی پیانو در منزل جستجو می کنید. همین سازی که به عنوان نوع مدرن می‌شناسیمش از اواسط قرن نوزدهم بوجود آمده است.
پس از مدتی، کریستافوری طراحی چکش‌های ساز خود را بهینه کرد و برای آن از تکه چوب‌هایی استفاده کرد که بر روی لبه آن، از تکه‌های پر استفاده شده است. همچنین او چکش‌ها را به طوری طراحی کرد که در انتهای حرکت، به شکل ابتدایی خود باز گردد و بنابراین، سیم‌ها می‌توانستند لرزش آزادتری داشته باشند. قبلا، پس از آن که چکش به سیم برخورد می‌کرد، در همان حالت بر روی سیم باقی می‌ماند.

آیا ریشه این ساز به سنتور باز می گردد؟
در این خصوص باید گفت در این ساز ابتدا با فشار دادن کلاویه ها، ضربه چکش مانند مضراب سنتور به سیم‌ها برخورد می‌کند. به طور کلی دامنه ی صدایی پیانو به دلیل فشار قوی‌تری که به سیم‌ها وارد میشود بیشتر از سنتور است. اگر همین حالا تردید دارید و سنتور را هم دوست دارید به صفحه استاد سنتور در استادسلام هم سری بزنید و حتی هزینه کلاسها را با هم مقایسه کنید.
همانطور که ساختار کمانچه و ویولن با هم یکسان می‌باشد ساختار این دو ساز نیز تقریبا یکسان است.

مربی پیانو در منزل و معرفی انواع ساخته شده ازین آلت موسیقایی

در ساخت این ساز به چیزی حدود 1200 قطعه نیاز داریم که برای دستیابی به صدای دلخواه، نیاز است تا همگیِ آنها با دقت و ظرافت در جای خود قرار گیرند. این ساز محبوب انواع مختلفی دارد که به مرور و در سال های متوالی در گوشه و کنار جهان توسط موسیقی دانان و نوازندگان ساخته شدند. مدرس پیانو در تهران معمولا خودش، ساز شما را تست می کند و راهنمایی های لازم برای تدریس کوک پیانو را هم بلد هست و ارائه می دهد، بهتر هست قبل اینکه به دنبال قیمت کلاس پیانو در تهران فقط بگریم با خود ساز بیشتر آشنا شویم زیرا تمام قیمت تدریس پیانو را با نرخ ها ارزان تا بالا در بین ساعت تدریس استادهای پیانو استادسلام پیدا می کنید حالا بدانید که از انواع آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • چهارگوش
 • دیواری
 • گرند

در کلاس پیانو آنلاین خوبست موارد زیر را از قبل بدانید

 • علت سفید و سیاه بودن کلاویه ها
  در گذشته پیانوها عمدتا با چوب آبنوس که رنگ تیره ای داشت و عاج که شیری رنگ بود، ساخته میشد که به طور طبیعی دارای این رنگ ها بودند. شاید یکی از دلایل اینکه همچنان از این رنگ ها استفاده میشود وفاداری به گذشته ی این ساز باشد. اما تقریبا هیچ کس دلیل اصلی سیاه و سفید بودن کلیدهای پیانو یا حداقل دلیل دقیق آن را نمی داند. اما به عقیده ی بعضی ها این تفاوت رنگ راهی است برای کمک به نوازنده در تشخیص جایگاه دست ها و حرکات منظم و بی اشکال آن ها. در این ساز در کل 88 کلید تعبیه شده که 52 کلید آن سفید با صدای طبیعی نت های مربوطه و 36 کلید سیاه با صدایی تیز و ظریف تر وجود دارد.
 • پیانیست‌های مطرح جهان
  - مارتا آرگریچ
  - ولادیمیر اشکنازی
  - فردریک شوپن
  - لودویگ فان بتهوون
  - ولفگانگ آمادئوس موتسارت
  - یوهان سباستین باخ
  - فرانتس شوبرت
  - پیوتر ایلیچ چایکوفسکی
  - کلارا شومان
  - ولادیسلاو اشپیلمان
 • یک روز اساتید بالا معلم خصوصی پیانو برای دیگران می شدند و هم اکنون بدانید استاد پیانو در سایت استادسلام بسیار حرفه ای برای آموزش این ساز هستند. همگی معلم تدریس آنلاین هم هستند و همگی با بهترین قیمت تدریس خصوصی پیانو در منزل دارند و هم آموزش پیانو دارند و هم نوازندگی در همایش های ویژه پس رزومه استادهای پیانو را بخوانید و کلاس آنلاین یا در منزل با هر کدام را با خیال راحت بردارید.
  چرا آموزش‌های خصوصی موسیقی بهتر از کلاس‌های گروهی هستند؟
  وقتی افراد برای یک درس موسیقی ثبت نام می‌کنند، با چالش انتخاب بین کلاس‌های گروهی یا خصوصی موسیقی مواجه می‌شوند. اکثر مردم کلاس خصوصی را انتخاب می‌کنند تا در راحتی با حواس پرتی کمتر و تمرکز بیشتر تمرین کنند.
  در سایت استاد سلام معلمان موسیقی ماهر ما بر تقویت مهارت‌های فرزند شما تمرکز می‌کنند و در عین حال مسئولیت‌های اجتماعی و بین فردی قوی را تقویت می‌کنند. اگر به دنبال کمک در زمینه تسلط بر موسیقی هستید، سایت استاد سلام اینجاست تا به شما کمک کند. متخصصان مشهور ما به تکنیک ها و ترفندهایی مجهز شده اند تا به هر کسی کمک کنند تا به برتری برسد.
  در کنار تمام موارد گفته شده باید دانست که نواختن منظم ساز ما، مزایای فیزیکی و فیزیولوژیکی متفاوتی را برای نوازندگان به همراه دارد. مهارت‌های حرکتی ظریف را تقویت می‌کند، مهارت و هماهنگی دست و چشم را بهبود می‌بخشد. موسیقی همچنین باعث کاهش ضربان قلب و تنفس، عوارض قلبی و کاهش فشار خون و افزایش سیستم ایمنی می‌شود و این موضوع بسیار جالب است.

  * * * * * * * * * *

  سوالات متداول مرتبط
  • هزینه استاد خصوصی پیانو و یادگیری پیانو چقدر است؟

   • استاد خوب و باتجربه پیانو، هزینه بیشتری می گیرد، قیمت تدریس پیانو را در بالاتر، هر استاد مشخص کرده، ولی برای شروع کار با کیبورد می توانید شروع کنید و نیازی به خرید پیانو در مراحل اول نیست، آموزشگاه‌ها هم زمان برای تمرین پیانو در اختیار شما می‌گذارند.
  • چه سنی برای آموزش پیانو مناسب است؟

   • بستگی به علاقه شاگرد دارد ولی از 8 سال به بالا بسیار بهتر هست و برخی اساتید گفتند از 6 سال تا 50 سال شاگرد دارند و مراحل آموزش پیانو خوب پیش می رود.
  • یادگیری پیانو بصورت آنلاین امکانپذیر است؟

   • پاسخ استادها متفاوت هست، برخی بر این باورند که کودکان در سن کم در خانه خود احساس آرامش بهتر دارند و با خاطری آرامتر در کلاس پیانو آنلاین، یاد می‌گیرند. برخی بر این باورند که نحوه نشستن و قرارگیری دست را باید استاد ببیند تا هر لحظه کاستی ها را برطرف کند که البته این مهم نیز در کلاس آنلاین پیانو قابل دستیابی است.
  • برای شرکت در کلاس پیانو پیش زمینه خاصی لازم هست؟ باید نت را از قبل بدانم؟

   • برای کلاس پیانو نیاز به پیش زمینه خاصی نیست. اگر شاگرد با سازهای دیگر آشنا باشد، سرعت و روند آموزش اصولا بالا میرود اما به طور حتم الزامی ندارد. تنها چیزی که قبل از پیانو باید آموخت قسمتی از تئوری موسیقی است که معمولا طی 2 تا 3 جلسه آموزش داده می‌شود.
  تماس با ما
  تماس از طریق تلگرام
  استاد سلام
  Ostad salam online school

  می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

  اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.