راهنمای پنل مدیران مدارساین صفحه مختص مدیران مدارس و مدیران آموزشگاه های آزاد و فنی‌حرفه ای هست که پنل مدرسه آنلاین استادسلام دارند.
اگر راهنمای ایجاد کلاس آنلاین و اضافه نمودن استاد و شاگرد را نخوانده‌اید به این لینک بروید: بخش فیلم‌ها و فیلم راهنمای افزودن شاگرد و ساعت به دوره آنلاین یا کلاس آنلاین

بعد از ساختن کلاس‌ها شما باید برای شروع هر کلاس حداقل یک مرتبه لینک ورود به کلاس را برای شاگرد و معلم ارسال نمایید (ارسال لینک ورود به کلاس می‌تواند از طریق ارسال پیامک و یا ایمیل صورت گیرد)
با عکس های زیر به راحتی می توانید به شاگردان، جهت ورود، اطلاع رسانی کنید.
پس از ورود به پنل مدرسه آنلاین خود، به بخش دوره یا کلاس آنلاین بروید (1)
سپس نام کلاس را پیدا کنید (2) و روی کاربران (3) کلیک کنید.
راهنمای پنل مدارسسپس صفحه زیر برای شما باز می‌شود که نام همه شاگردان و معلم آن کلاس را می‌بینید (1)
با انتخاب دکمه اشتراک‌گذاری (2) یک پنجره باز می‌شود که متن زیر را می‌بینید، این پیام شامل نام و نام خانوادگی شاگرد، عنوان کلاس و نام معلم کلاس هست که لینک آن زمان ارسال ساخته می‌شود و پیامک می‌گردد.
راهنمای پنل مدارس
سوال : شاگرد پس از گرفتن پیامک و کلیک روی آن با چه صفحه ای رو‌به‌رو می‌شود؟
شاگرد شما، صفحه زیر را می‌بیند.

راهنمای پنل مدارس

در واقع شاگرد هم مثل شما ابتدا وارد پنل خودش در سایت می‌شود عنوان کلاس را می‌بیند و رویش کلیک ‌می‌کند و مستقیم به کلاس می‌رود.
عکس پایین هم همان صفحه ورود به کلاس هست.

راهنمای پنل مدارس

اگر شاگردی پیامک را دریافت نکرد، باید راهکار شما چه باشد؟
  1. دوباره پیامک را ارسال کنید (معمولا زمان صحبت با موبایل پیامک دیرتر می‌آید) (ارسال پیامک در کشور ما با 4 درصد خطای عدم ارسال مواجه هست)
  2. شاگرد وارد سایت استادسلام شود، اگر در مرورگر خود فقط تایپ کند استادسلام سایت می ‌آید، و از دکمه ورود بالای سایت سمت راست، کلیک کند با موبایل و رمز عبور خود وارد پنل و سپس کلاس‌هایش شود.
  3. برای شاگردانی که با ایمیلشان، آنها را به کلاس آنلاین اضافه نموده‌اید، هم، ایمیل حاوی لینک ورود به کلاس همراه با عنوان کلاس و نام معلم ارسال می‌شود.

دقیقا مانند مسیر بالا برای هر معلم نیز تکرار می‌شود.
هر معلم با کلیک روی لینک داخل پیامک، وارد بخش دوره‌ها در پنل خودش می‌شود آن هم دوره‌های من در مدرسه و روی لینک ورود به کلاس می‌زند و داخل کلاس می‌شود.

برای راهنمایی شاگردان جهت ورود به کلاس این لینک را ارسال کنید: https://ostadsalam.ir/page-help_student_school
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.