راهنمای ثبت دوره

راهنمای ثبت دوره
برای ثبت دوره چه استاد هستید و چه مدیریت آموزشگاه لازم است ابتدا وارد پروفایل خود شوید
 1. دکمه ورود در بالای سمت چپ سایت را بزنید و وارد شوید، در صورت فراموشی رمز عبور، برای شما پیامک می شود.
 2. از منوی همبرگری در موبایل و یا منوی تیره رنگ سمت راست صفحه در کامپیوتر، گزینه دوره یا کلاس آنلاین را انتخاب کنید.
 3. اکنون دکمه افزودن دوره را بزنید.
  راهنمای ثبت دوره آموزشی

 4. باید کامل برای شاگردان اطلاعات دوره را شرح دهید، ابتدا دسته بندی دوره را مشخص کنید، نام دوره را بنویسید(نام دوره فقط با حروف فارسی و انگلیسی و اعداد باشد هیچ کاراکتر دیگری استفاده نکنید، حتما نام دوره گویا باشد) سپس دروس مرتبط با دوره را بنویسید و از لیست پیشنهادی نام دروس را کلیک کنید تا به زیر همان باکس بیافتد. تا 3 درس می توانید وارد کنید و خوبست بیش از یک درس مرتبط باشد تا بیشتر دیده شود. مانند شکل زیر
  راهنمای ثبت دوره آموزشی

 5. حالا گر دوره شما یک روزه است، رویداد را انتخاب کنید و اگر برای تعداد کمی شاگرد است، تدریس نیمه خصوصی را انتخاب کنید، در غیر اینصورت همان دوره آموزشی بماند. دوره ای که می خواهید روی سایت در بخش کلاس و دوره آموزشی نمایش داده شود، خصوصی نیست، پس گزینه خیر را انتخاب کنید ولی اگر دوره برای شاگردان خودتان است، بله را تیک بزنید.
  دوره عمومی لازم است عکس مرتبط و مشخص داشته باشد، عکس را نیز انتخاب و جایگذاری کنید.
  نحوه برگزاری را مشخص کنید، برای برگزاری دوره آنلاین، باید بسته دوره آنلاین شما فعال باشد. قطعا منظور ما و شما از برگزاری دوره، کلاس یک نفره نیست، پس برای کلاس یک نفره نیازی به ثبت دوره نیست، کلاس دارای بیش از 2 شاگرد از نظر ما دوره محصوب می شود.

  راهنمای ثبت دوره آموزشی

 6. در مرحله زیر تعداد شاگردان را با در نظر داشتن بسته دوره آنلاین خود تعیین کنید، اگر بسته دوره 5 نفره دارید حداقل تعداد شاگردان 2 نفر است. تاریخ های مختلف را نیز با دقت پر کنید، این یک دوره واقعی است مثلا اگر 2 روز در هفته کلاس شما برگزار میشود از روی تقویم زمان شروع و پایان دقیق دوره را مشخص کنید. به روزهای هفته هم دقت کنید.
  راهنمای ثبت دوره آموزشی

 7. در مرحله آخر لازم است توضیحات کافی درباره دوره بنویسید، در این دوره شاگرد با چه کتابی کار می کند؟ جه مباحثی می آموزد؟ چه نرم افزاری لازم است داشته باشد؟ چه توانایی در انتهای دوره به دست می آورد؟ و در باکس سرفصل ها نیز دقیقا سرفصل های آموزشی را بنویسید
 8. همه موارد بالا لازم است، زیرا ممکن است شاگردی نیمه شب بخواهد ثبت نام کند و باید بتواند جواب تمام سوالات خود را با اطلاعاتی که شما اینجا نوشته اید، بیاید. لازم نباشد تماس بگیرید و اگر نتواند دقیق متوجه شود به سراغ ثبت نام در دوره های دیگر می رود.
 9. هزینه دوره را نیز رقابتی تعریف کنید، حتی می توانید ثبت نام در تاریخ های زودتر را با عدد دارای تخفیف تعریف کنید.
 10. دوره شما پس از تایید پشتیبانی در سایت نمایش داده می شود.
 11. زمان اتمام دوره هم با پیامک به شما اطلاع می دهیم تا دوباره تاریخ ها و توضیحات را ویرایش کنید و مجدد برگزارش کنید.

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.