تدریس خصوصی و معلم خصوصی زبان انگلیسی

معلم با تجربه تدریس خصوصی زبان انگلیسی  و کلاس خصوصی زبان انگلیسی 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی زبان انگلیسی و مدرسین تدریس زبان انگلیسی را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس زبان انگلیسی دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس زبان انگلیسی

مقدمه‌ای بر دانش معلم زبان انگلیسی

برای تاریخچه این درس، از دیدگاه یک مدرس زبان انگلیسی بدین گونه تعریف شده که یکی از زبان‌های هند اروپایی است از شاخه ژرمنی. ژرمنی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌شود و این گویش به ژرمنی غربی تعلق دارد که در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل یافته است. دستور زبانش از ریشه ژرمنی است و نیم دیگر را "وام واژه ها" تشکیل می‌دهند که از لاتین، فرانسوی و یونانی وارد شده.

به دلیل تاثیر بالای نظامی، اقتصادی، علمی، سیاسی و فرهنگی بریتانیا بر جهان پس از سده هجدهم و تاثیر ایالات متحده آمریکا از سده بیست میلادی به این سو، انگلیسی در جهان گسترش یافت و زبان دوم بسیاری از نقاط شد. تا میزانی که آموزش مکالمه به زبان انگلیسی در سرفصل های مهم کتب مدارس کشورها قرار گرفت.

پیشینه این مبحث به ۳ دوره‌ی کهن (باستان)، میانه و مدرن تقسیم می شود که لهجه امروزی با تجدید نظر اساسی در واژگان و دستور به مدلی ساده‌تر از نظر دستوری بدل شده و به سبب "وام‌گیری" بی‌حد و مرز از لاتین و فرانسوی و یونانی بخش عمده‌ای از واژگان کهن انگلوساکسون خود از ریشه ژرمنی را رها کرده و چهره دیگری یافته است. پس از چینی ماندارین و اسپانیایی، سومین زبان دنیا از نظر تعداد سخنوران است.

"واکه ها" از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوتند ولی معمولا طول و کشیدگی آواها در معنی تفاوتی ایجاد نمی‌کنند و به همین دلیل است که بسیاری از علاقمندان یادگیری برای اشراف کامل به تلفظ درست این زبان به دنبال معلم خصوصی زبان انگلیسی نیتیو هستند.

آموزش زبان انگلیسی از صفر

خیلی از دانشپذیر های استادسلام دنبال یادگیری زبان انگلیسی از صفر در کلاس خصوصی انگلیسی هستند. اساتید زیادی داریم که تدریس گرامر انگلیسی و زبانشناسی دارند و در کلاس خصوصی زبان انگلیسی این مدرسین به گرامر بیشتر مسلط می شوید.همیشه یادگیری مکالمه به زبانی جدید چالش برانگیز است و در واقع، هیچ روش واحدی وجود ندارد که در تدریس و علاقمند کردن شاگرد صد درصد کارامد باشد و همین باعث سردرگمی معلم خصوصی زبان انگلیسی تهران می شود که باید پاسخگوی هر مدل نیاز یادگیری برای رسیدن به اهداف مختلف باشد تا مناسب برای اهالی آگاه و پیگیر این شهر باشد.

انتخاب بهترین مربی زبان

 • تعهدشان به تکنیک‌های آموزشی مبتکرانه و جدید در کلاس‌های درس
 • آموزش تخصصی از مبتدی تا پیشرفته و کشف راه‌های جدیدی آموزش زبان بر اساس ترند روز
 • علاقه‌مند نگه داشتن شاگرد با استفاده از ابزارهای جدید کمک آموزشی
 • "کلاس درس"، معمولا کلمه‌ای است که محیطی را به ذهن ما می‌آورد که در آن یک معلم در مقابل یک کلاس 30 تا 40 دانش‌آموز می‌ایستد و سخنرانی ارائه می‌دهد. این روش تدریسی است که در حدود دو دهه پیش رایج بود. با این حال، همه چیز در طول سال‌ها تغییر کرده است و اگرچه یکی از مؤثرترین روش‌ها به دانش آموزان جوان بود، اما اکنون دیگر به آن توجه نمی‌شود.

  نسل کنونی در رسانه‌های اجتماعی فعال است و پایگاه دانش دانش‌آموزان در اینترنت افزایش یافته است، آنها دنبال آموزش آنلاین زبان هستند. معلم خصوصی زبان انگلیسی در شیراز و یا معلم خصوصی زبان انگلیسی در مشهد؟ دیگر لازم نیست شاگرد در شهر خودش در جستجوی مدرس زبان باشد، او می‌تواند آنلاین در مانیتور دانش آموز در هر شهر یا کشور دیگر ظاهر شود و تدریس کند. معلم خصوصی زبان انگلیسی کرج دیگر مثل گذشته نایاب نیست با کلاس آنلاین زبان به وفور میتوان برای شاگردان این شهر هم پاسخ یافت.

  یک معلم خصوصی زبان انگلیسی در اهواز داریم که به تعدادی شاگرد در سنین 6 تا 15 سال تدریس می کند و برای هر یک متد خاصی را در آموزش پیش گرفته و جالب این است که شاگردانش بسیار دوستش دارند و بیش از 4 سال پیرو او در یادگیری هستند و در کلاسش با هیجان حاضر می شوند، چگونه؟ با همه مواردی که در بالاتر ذکر شد.

  با انتخاب روش صحیح آموزش به بزرگسال یا کودک، یادگیری انگلیسی در خانه ممکن شده و همه دسترسی به آموزش مناسب پیدا کرده اند.

  معلم خصوصی زبان انگلیسی آنلاین یا حضوری

  روش‌های مختلف آموزش که توسط اساتید استاد سلام هم اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرند را با هم بر می شماریم:

  • روش پروژه به عنوان یک روش تحقیقی برای موضوعی خاص: مثلا برای موضوع تدریس خصوصی زبان در منزل! یا تدریس خصوصی زبان انگلیسی اصفهان و حضوری با همین روش
  • روش کلاس درس معکوس
  • یادگیری با نمایش فیلم و گوش دادن پادکست (دیداری، شنیداری، حرکتی)
  • یادگیری مشارکتی
  • یادگیری مبتنی بر بازی در تدریس آنلاین

  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

  لزوم یادگیری این مهارت در تحصیل و اشتغال باعث شده تا این مهارت اهمیت ویژه‌ای یابد و البته آموزش زبان به کودکان، نیاز به دانش و تخصصی دارد که آن‌ها از یادگیری دلزده نشوند و بتوانند با اشتیاق در کلاس‌های درس حاضر شوند.

  اگر شما هم دغدغه این را دارید که چگونه کودکتان را به این درس علاقه‌مند کنید، پیشنهاد ما معلم خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان است. سایت استاد سلام در کنار شماست تا بتوانید بهترین معلم خصوصی زبان انگلیسی را برای این درس برگزینید و آموزش آنلاین زبان انگلیسی فرزند دلبندتان را با خاطری آسوده به او بسپارید، حضوری هم داریم البته با بازی!


  مزایای روش‌های نوین تدریس در یادگیری انگلیسی چیست؟

  اکنون که برترین روش‌های تدریس مدرن را مورد بحث قرار داده‌ایم، بیایید ببینیم که آنها چگونه برای کمک به یادگیرندگان کار می‌کنند.

  1. یادگیری فعال

  آموزش مدرن مبتنی بر فعالیت است و تجربیات یادگیری بسیار تعاملی ایجاد می‌کند. یادگیری فعال نه تنها جذاب‌تر است بلکه اثربخشی بالایی دارد. معمولا معلم روش تدریس TTC برای انگلیسی این مهارت را به خوبی آموزش می‌دهد.

  2. مهارت های نرم

  آموزش مدرن مهارت‌های نرم ضروری را ترویج می‌کند. تفکر انتقادی، حل مسئله، کار گروهی و بسیاری از ویژگی‌ها و شایستگی‌های شخصیتی به طور طبیعی در این فرآیند ایجاد می‌شود و به دانش آموزان کمک می‌کند تا خود را کشف کنند و با نقاط قوت و ضعف خود کار کنند.

  3. شخصی سازی

  روش‌های تدریس مدرن انعطاف‌پذیرند و گزینه‌های متفاوتی را برای سبک‌های مختلف یادگیری و نیازهای منحصربه‌فرد هر زبان‌آموز، ارائه می‌دهند، در این روش سرعت یادگیری و تشخیص سرفصل ها با خود معلم خصوصی زبان انگلیسی این شخص سازگار می‌شود و مسیر آموزش زبان در زمان کمتر و بهینه‌تر پیش می‌رود.

  4. یادگیری عمیق

  هنگامی که دانش‌آموزان به طور فعال در فرآیند یادگیری شرکت می‌کنند، به کاوش و کشف می‌پردازند، و بیشتر درگیر و هیجان‌زده می‌شوند. برخی از استراتژی‌های آموزشی هیجان‌انگیز، نحوه یادگیری دانش‌آموزان را تغییر داده‌اند. تجارب یادگیری مدرن، قابل توجه و تعاملی هستند، دانش‌آموز مهارت‌های زندگی را نیز به همین شکل مثلا با یک معلم، می‌آموزد.

  هدف از یادگیری مکالمه زبان:

  • کسب نمره مناسب در آزمون تافل و تولیمو و سلپیپ برای مهاجرت تحصیلی (معلم خصوصی آمادگی آزمون تافل)
  • داشتن کلاس خوب برای آمادگی آزمون‌های تخصصی زبان انگلیسی مانند EPT/ GRE / IMAT/ NAATI/ FCE-CAE-CPE
  • آمادگی آزمون آیلتس و کسب نمره مناسب برای مهاجرت، تحصیل و زندگی در کشورهای انگلیسی زبان
  • تسلط بر مکالمه برای برقراری ارتباط در کشوری که زندگی می‌کنند، این افراد معمولا معلم آنلاین زبان انگلیسی نیاز دارند.
  • تسلط بر نامه‌نگاری انگلیسی جهت بازرگانی و واردات و صادرات
  • تسلط بر مکالمات ساده‌ی روزمره برای علاقمندان به سفرهای توریستی
  • تحصیل و گرفتن مدرک TTC و دانستن روش تدریس انگلیسی به سنین مختلف از جمله کودکان و البته کسب تجربه در مسیر تدریس با یک دبیر زبان انگلیسی با تجربه زیاد

  چگونه زبان انگلیسی یاد بگیرم؟

  برای هر یک از موارد بالا با مدرسش حرف بزنید و مسیر آموزش زبان انگلیسی مبتدی را بپرسید، دانستن دورنمای مناسب از زمان و هزینه تدریس خصوصی زبان برای شروع لازم است. تمرین زیاد و شنیدن و درک مطلب و توجه لازمه شما برای مسیر آموزش است.
  مکالمه زبان انگلیسی ساده با ترجمه نیاز شماست ولی تعریف همین مسیر توسط معلم با تجربه باید شکل آموزشی و مسیر منتهی به هدف را به خود گیرد. اگر معلم خصوصی زبان انگلیسی برای آیلتس می‌خواهید مهارتهای خاصی مانند تست‌زنی نیاز دارید و بعد از یک تعداد جلسه مقدماتی، تدریس آیلتس مسیر متفاوتی دارد. پس با انتخاب استاد زبان مناسب یادگیری شما شروع شده.

  قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین

  یک مدرس زبان انگلیسی برای تدریس موفق و انتقال درس به شاگردش اول باید واضح این موارد را پاسخ دهد:

  • تشریح منابع آموزشی که استاد انگلیسی زبان برای شما انتخاب می کند
  • خوش انرژی بودن او و علاقمندی اش به تدریس خصوصی زبان انگلیسی به شما
  • آیا تمرین در انتهای جلسه تدریس برایتان دارد تا زمانبندی مطالعه خود را بدانید
  • تشخیص میزان زمانی یادگیری را بر اساس تجربه خود برای شما هم شفاف کند، زمان کلی، تعداد جلسات، مدت هر جلسه و قیمت تدریس هر جلسه را بگوید و اینکه کلاس دقیقا چه روزی شروع می‌شود.
  • یک استاد خوب آموزش انگلیسی قطعا به ازای اختصاص زمان تدریس هزینه کلاس زبان از شما می‌گیرد.
  • نحوه برگزاری کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین یا حضوریست؟ (هزینه کلاس خصوصی آنلاین زبان از حضوری کمتر است)
  • نحوه پرداخت مبلغ کلاس زبان را او مشخصا بیان کند و تعارفی در کار نباشد. در این سایت قیمت دقیق برگزاری کلاس زبان خصوصی برای هر استاد نوشته شده است.
  • در تدریس آنلاین زبان از هر جلسه ۹۰ دقیقه ای ۱۰۰ تومان تا حدود ۶۰۰ تومان معلم داریم که بر اساس تجارب و سابقه کار هر کدام قیمت گذاری شده است.

  قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی را در سایت می بینید که بر اساس مهارت استاد و سوابق او تعیین شده است. هزینه معلم خصوصی زبان انگلیسی برای هر معلم در صفحه او در سایت نمایش داده می شود.

  جلسه آموزشی خصوصی زبان برای این هست که وقت مختص یادگیری شخص شما باشد، اگر استادی نسبت به بازار قیمت ارزانی بگیرد امکانش هست که کمی بعد برای ادامه خسته شود و اگر زیاد باشد، جلسات زیاد ممکن هست شاگرد را در پرداخت، آزار دهد. اینجا در استاد سلام استادها رقابت می‌کنند که بهترین معلم زبان خصوصی باشند با نظرات خوب و زیاد

  معلم خصوصی زبان انگلیسی هزینه دارد و رایگان نیست اگر به دنبال یادگیری رایگان زبان هستید در بلاگ سایت مطالبی داریم که پادکست و اپلیکیشن‌های یادگیری را معرفی کرده است.


  قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

  بسیاری از افراد به هر دلیلی تمایل دارند که کلاس خصوصی زبان را در خانه خود برگزار کنند و از این طریق در زمان خود صرفه جویی نمایند. اما مهم‌ترین سوالی که در زمان انتخاب استاد با آن روبرو می‌شوند هزینه هر جلسه کلاس است. معلم خصوصی زبان انگلیسی مکالمه می تواند به تشکیل کلاس بحث آزاد برسد که خود بسیار مفید است. حواستان باشد این مهم را دنبال کنید. یکی از مزایای معلم زبان انگلیسی آنلاین نسبت به حضوری، قیمت مقرون به صرفه آن است. به عبارتی بهتر، اگر قرار باشد استاد به برای تدریس خانه شما بیاید باید زمان زیادتر و هزینه بیشتری در نظر گیرد. بنابراین قیمت کلاس‌های خصوصی حضوری درصدی بیشتر از کلاس‌های آنلاین است. برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران تعداد زیادی مدرس خوب داریم که به راحتی می توانید ایشان را بر اساس رزومه علمی و کاری و روش تدریس او انتخاب کنید. قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کودکان مناسب‌تر است ولی یادمان باشد هر فردی توانایی و صبوری تدریس به کودکان را ندارد و معلم زبان کودک را باید با دقت بیشتر انتخاب کنید. قیمت معلم خصوصی زبان انگلیسی براساس سن یادگیرندهٰ آنلاین یا حضوری بودن و سطح شاگرد تعیین می شود.


  چگونه معلم خصوصی زبان انگلیسی شویم؟

  شما برای معلم شدن و یاد دادن مکالمه به گویش جدید ابتدا باید دوره TTC را بگذرانید که در بسیاری از مراکز آموزش این دوره تدریس می شود و بعد از قبولی در آن مدرک TTC دریافت می کنید. در همین سایت مطالب مختلفی می یابید که با مطالعه آنها مسیر معلم شدن را متوجه می شوید. شما باید برای جواب دادن به انواع سوالات تخصصی آماده باشید باید شاگرد اول کلاس خود باشید باید تمام سرفصل های کتب مختلف را بشناسید و خط به خط آن را حفظ باشید. قطعا کار آسانی نیست و می توانید ابتدا در سایت استادسلام استادیار شوید تا کم کم اعتماد‌به‌نفس لازم برای تدریس زبان انگلیسی را پیدا کنید. پس از گرفتن آموزش های مربوط برای عضویت در سایت صفحه "استاد هستم" را بخوانید.

  استاد زبان انگلیسی برای آمادگی آزمون های زبان

  معلم خصوصی آیلتس

  شما می‌توانید یک معلم خصوصی آمادگی آزمون آیلتس پیدا کنید. می‌توانید در مراکز زبان یا آنلاین به دنبال استاد خصوصی زبان انگلیسی بگردید. آموزش زبان انگلیسی از صفر تا آیلتس و همچنین برخی افراد ترجیح می‌دهند با استفاده از منابع آموزشی آنلاین به صورت خودآموز آماده شوند. به هر حال، انتخاب به شما بستگی دارد. پرداخت قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آیلتس، زمان یادگیری شما را کوتاه می کند.


  تدریس خصوصی آیلتس

  مدت زمان لازم برای آموزش اسپیکینگ آیلتس به میزان آشنایی شما با زبان انگلیسی، سطح زبانی فعلی، و همچنین تجربه آموزش زبان خودتان بستگی دارد. افراد مختلف نیازهای مختلفی دارند.

  به طور کلی، برای آمادگی کامل، برخی افراد به مدت چند ماه تا یک سال زمان می‌گذارند. اما افراد با سطح زبانی بالاتر ممکن است در مدت زمان کمتری در آموزش رایتینگ آیلتس آماده شوند. مهمترین نکته این است که برنامه‌ریزی خود را با توجه به نیازها و اهداف شخصیتان تنظیم کنید و برای هر یک حتی آموزش ریدینگ آیلتس مهیا باشید.

  تدریس خصوصی تافل

  آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی است که برای ارزیابی مهارت‌های زبانی افراد غیرزبان‌آموز تدوین شده است. TOEFL به عنوان یک ابزار درخواستی برای ورود به دوره‌های تحصیلی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی جهانی، به ویژه در کشورهای انگلیسی‌زبان، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  این آزمون شامل چهار بخش اصلی می‌شود: خواندن (Reading)، شنیدن (Listening)، نوشتن (Writing)، و گفتار (Speaking). افرادی که می‌خواهند در دانشگاه‌ها و مؤسسات تحصیلی خارج از کشورهای انگلیسی‌زبان تحصیل کنند، عمدتاً این آزمون را انجام می‌دهند تا توانایی زبانی خود را به نحوی که در محیط تحصیلی مورد نیاز است، ارتقاء دهند و کار هر معلم خصوصی انگلیسی تدریس تافل نیست.

  معلم خصوصی تافل می‌تواند به شما در آمادگی بهتر و موفقیت در آزمون TOEFL کمک کند.

  مزیت همراه داشتن معلم خصوصی تافل:

  • ارائه راهنمایی تخصصی: معلم خصوصی با تجربه در آموزش تافل می‌تواند به شما راهنمایی تخصصی در هر چهار مهارت (خواندن، شنیدن، نوشتن، گفتار) ارائه دهد.
  • تشخیص نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت: با ارزیابی توانایی‌های شما، معلم می‌تواند به شناخت نقاط ضعف شما بپردازد و برنامه‌های آموزشی متناسب ارائه کند.
  • تمرین مستمر: انجام تمرینات و مسائل تافل با معلم خصوصی، فرصتی است برای تمرین مستمر و بازخورد فوری که می‌تواند به بهبود عملکرد شما کمک کند.
  • انگیزه بخشی: معلم خصوصی می‌تواند انگیزه شما را افزایش دهد و شما را در مسیر یادگیری تافل حمایت کند.
  • تنظیم برنامه آموزشی شخصی: معلم می‌تواند برنامه آموزشی خود را با توجه به نیازها و سطح زبانی شما تنظیم کند، که این امکان را فراهم می‌کند تا بهینه‌ترین نتیجه را برای شما بخشد.

  معلم خصوصی سلپیپ CELPIP

  آزمون CELPIP (Canadian English Language Proficiency Index Program) یک آزمون زبان انگلیسی است که در کانادا برای ارزیابی توانمندی زبان افراد در مواقع مختلف مانند مهاجرت و استخدام استفاده می‌شود.

  دو آزمون CELPIP نسخه دارد:

 • CELPIP-General: برای مهاجرت و استخدام به کار می‌رود و مهارت‌های گفتاری، گوش دادن، خواندن و نوشتن را ارزیابی می‌کند.
 • CELPIP-General LS (Listening and Speaking): مختص افرادی است که تنها می‌خواهند مهارت‌های گوش دادن و گفتار خود را ارزیابی کنند.
 • مزایای آزمون CELPIP شامل ساختار زمانی کوتاه‌تر، امتیازدهی به شیوه امتیازدهی کانادایی، و ارائه سهولت‌هایی برای شرکت‌کنندگان می‌شود. متقاضیان مهاجرت به کانادا و یا افرادی که به دنبال ارزیابی زبان برای مقاصد استخدام هستند، ممکن است به این آزمون تصمیم بگیرند.

  برای آمادگی در این آزمون نیز می‌توانید از معلم خصوصی سلپیپ در سایت استاد سلام کمک بگیرید و مدرس زبان انگلیسی آنلاین پیدا کنید.

  معلم خصوصی PTE پی تی ای

  آزمون PTE (Pearson Test of English) نیز یک آزمون مهارت زبان انگلیسی است که به صورت جهانی برگزار می‌شود. این آزمون توسط شرکت پیرسون برگزار می‌شود و اهداف مختلفی از جمله ورود به دانشگاه‌ها، مهاجرت، و همچنین مورد تایید برخی سازمان‌ها و کمیته‌ها برای اهداف مختلف در جهان به کار می‌رود.

  مهمترین ویژگی‌های آزمون PTE عبارتند از:

  سه بخش اصلی: آزمون PTE شامل سه بخش اصلی یعنی گوش دادن (Listening), خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) است.

  رایانه‌ای و به‌صورت آنلاین: تمامی بخش‌های آزمون با استفاده از رایانه و به صورت آنلاین انجام می‌شود.

  ارائه نتایج سریع: نتایج آزمون PTE به سرعت اعلام می‌شود و این یکی از مزیت‌های آن به حساب می‌آید.

  تنوع سوالات: آزمون PTE از تنوع بالایی در سوالات و شکل‌های سوالی استفاده می‌کند.

  آزمون PTE یک گزینه جذاب برای افرادی است که می‌خواهند مهارت‌های زبان انگلیسی خود را بررسی و ارتقاء دهند و از طریق آن به دستاوردهای تحصیلی یا حرفه‌ای خود برسند.

  راهکارهای موفقیت در آزمون PTE

  • آشنایی با ساختار آزمون: با دقیق شناختن قوانین و ساختار آزمون PTE، می‌توانید بهترین راهکارها را برای هر بخش پیدا کنید.
  • تمرین مداوم: با انجام تمرین‌های مکرر، به تقویت مهارت‌های خود در گوش دادن، خواندن، نوشتن و گفتار بپردازید. استفاده از منابع تعلیمی و تست‌های شبیه به آزمون نیز موثر خواهد بود.
  • شناختن نکات زمانی: هر بخش از آزمون محدودیت‌های زمانی دارد، بنابراین مهم است که به مدت زمان مجاز هر قسمت توجه داشته باشید و برنامه ریزی مناسبی داشته باشید.
  • گسترش دایره واژگان و اصطلاحات: آشنایی با واژگان و اصطلاحات متداول در زمینه‌های مختلف به شما در درک بهتر سوالات و بهترین پاسخ به آن‌ها کمک می‌کند.
  • آموزش گرامر: مهارت در استفاده از ساختارهای گرامری صحیح در بخش‌های نوشتن و گفتار اهمیت دارد. بنابراین، به تقویت گرامر و نحو خود بپردازید.
  • آشنایی با نکات تکنیکی: در برخی از بخش‌ها نکات تکنیکی مانند استفاده از کلمات اتصال، استفاده از ساختارهای خاص جملات و... تاثیرگذار هستند. این نکات را یاد بگیرید و در آزمون به کار ببرید.
  • معلم خصوصی pte سایت استاد سلام: با کمک معلم خصوصی سایت استاد سلام در زمان کوتاهی می‌توانید برای آزمون آماده شوید.

  با توجه به هر فرد و نیازهای خودش، ممکن است بخواهید به شیوه‌های مختلفی تمرین کنید. همچنین، انجام تست‌های شبیه به آزمون و بازبینی بازخورد‌ها نیز به بهبود عملکرد شما کمک خواهد کرد.

  معلم خصوصی Duolingo دولینگو

  بهترین اطلاعات من مربوط به تاخیر دانش من است که در ژانویه ۲۰۲۲ قطع شد. از آن زمان، اطلاعات جدیدی در مورد آزمون Duolingo به من اضافه نشده است. بهتر است اطلاعات بروز را از منابع رسمی Duolingo یا وب‌سایت آن‌ها بررسی کنید تا اطلاعات دقیق و به‌روزی در مورد این آزمون کسب کنید.

  معلم خصوصی دولینگو

  آزمون Duolingo یک آزمون زبان آنلاین است که توسط Duolingo تدارک دیده شده است. این آزمون به منظور ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی افراد برای مقاصد مختلف مانند تحصیل در دانشگاه یا مهاجرت به کشورهایی که زبان رسمی آن‌ها انگلیسی است، استفاده می‌شود.

  مهمترین ویژگی‌های آزمون دولینگو Duolingo عبارتند از:

  • آزمون آنلاین: تمام فرآیند آزمون از طریق اینترنت و با استفاده از رایانه یا دستگاه هوشمند انجام می‌شود.
  • چهار مهارت اصلی: این آزمون مهارت‌های گوش دادن، خواندن، نوشتن و گفتار را ارزیابی می‌کند.
  • رتبه‌بندی سریع: نتایج آزمون به سرعت اعلام می‌شوند و شما و معلم زبان انگلیسی شما این امکان را دارید تا به سرعت بررسی کنید و نتیجه را ببینید.
  • منبع آموزشی Duolingo: افراد می‌توانند با استفاده از پلتفرم Duolingo به صورت آنلاین و رایگان مهارت‌های زبانی خود را بهبود دهند.
  • پذیرش در دانشگاه‌ها: در برخی از دانشگاه‌ها، آزمون Duolingo به عنوان یک گزینه برای ارزیابی مهارت‌های زبانی مورد قبول است.

  استاد آموزش دولینگو در سایت استاد سلام آماده کمک به شما هستند.

  * * * * * * * * * *

  سوالات متداول مرتبط
  • یک استاد انتخاب کردم ولی شماره ندارد، چطور می توانم ارتباط داشته باشم؟

   • گزینه درخواست کلاس با ایشان را از پروفایل استاد انتخاب کرده و فرم را پر کنید تا پشتیبانی برایتان هماهنگی لازم را انجام دهند و در نهایت شماره استاد برایتان پیامک شود.
  • سابقه تدریس اساتید زبان را از کجا می توانم ببینم؟

   • وارد پروفایل اساتید شوید و رزومه ایشان را مطالعه بفرمایید
  • معلم خصوصی زبان می خواهم که کل سال تحصیلی را همراه فرزندم باشد، راهنمایی کنید؟

   • اساتید ستاره دار شماره تماس دارند و می توانید جهت هماهنگی تماس بگیرید
  • آیا استادی دارید که برای درس ریاضی به زبان انگلیسی مسلط باشد؟

   • بله ما در استاد سلام مفتخر هستیم با اساتیدی همکاری داریم که در رشته های مختلف تدریس مثل تدریس ریاضی به زبان انگلیسی مسلط هستند
  تماس با ما
  تماس از طریق تلگرام
  استاد سلام
  Ostad salam online school

  می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

  اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.