تدریس خصوصی و معلم خصوصی ریاضی

معلم با تجربه تدریس خصوصی ریاضی  و کلاس خصوصی ریاضی 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی ریاضی و مدرسین تدریس ریاضی را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس ریاضی دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس ریاضی

معلم خصوصی ریاضی آنلاین یا حضوری در استادسلام

برای انتخاب معلم این درس، از لیست بررسی کنید، ستاره‌دارها، شماره تماس هم دارند، با این اساتید می توانید مستقیم تماس بگیرید یا پیامک بگذارید. اساتید دیگر را وارد صفحه‌ی او شوید و زیر همان صفحه فرم درخواست تدریس با ایشان را پر کنید تا اطلاعات بیشتری را همکاران پشتیبانی برای تماس با او در اختیارتان قرار دهند.

در سایت ما این درس مقصد نیست، راه وصول به علم است. شناختن معلم خصوصی خوب هست. یادگیری به شیوه‌ی مبتکرانه کار در آموزش اینجا اتفاق می افتد، تا شاگردی که حتی علاقه به این درس ندارد به او آموزش از مبتدی تا پیشرفته در مسیر درست انجام شود.

اگر شما یک معلم هستید و تعداد زیاد معلم خصوصی در رقابت با خود، در سایت می بینید که تدریس ریاضیات دارند، نگران نباشید که آنها چه می کنند!
تو مگو همه بِجَنگند و زِ صُلْح من چه آید؟ تو یکی نه‌‌یی هزاری تو چراغِ خود بَراَفْروز (مولانا)

پس پروفایل خود را همانگونه که مختص خود شما باشد بنویسید تا شاگردان با شناخت دقیق با شما ارتباط مستقیم بگیرند و در جلسه کلاس آنلاین شما با اشتیاق حاضر شوند (به گفته گالیله ریاضیات، زبان خداست برای سخن گفتن با انسان):
ای دل اگر فراق او و آتش اشتیاق او در تو اثر نمی کند تو نه دلی که آهنی (سعدی)

هر چه بیشتر درس خوانده‌باشیم و تحصیلات تکمیلی را طی کرده‌باشیم به اهمیت ارتباط بین اعداد در زندگی و طبیعت پی‌می‌بریم و می توانیم با تاکتیک های تدریس مفهومی به شاگرد مسیر تحلیل مسئله را نشان دهیم.

تدریس آنلاین

یادگیری در اینجا با تدریس آنلاین مقرون به صرفه هم هست. حتی اگر دوست دارید خودتان آنلاین یاد بگیرید می توانید از جزوه های این درس که بهترین معلم‌ خصوصی مربوطه آن را آماده کرده و در سایت قرار داده‌ بهره برید. ضمن اینکه قیمت‌ هر ساعت تدریس خصوصی آنلاین هم مناسب است. جزوه معلم با قیمت مناسب را دانلود کنید و خودتان بخوانید و در نهایت با معلم همان جزوه، یکی دو کلاس رفع اشکال بگیرید. فقط مشکلات حل مسئله خاصی را با ایشان برطرف کنید. معمولا کلاس رفع اشکال تا 2 یا 3 جلسه هست، البته اگر قبل کلاس آنلاین با مدرس مد نظرتان، سوالات را آماده کنید و مرتب جایی بنویسید اگر با این راه پیش روید حتما در کل با این روش، هزینه تدریس خصوصی برای شما ارزان‌ می‌شود. تشکیل یک کلاس ریاضی آنلاین حتی برای رفع اشکال این درس برای همکلاسی ها توصیه می شود.

تدریس حضوری

کلاس‌های خصوصی حضوری هم مزایای خاص خود را دارد. بدون شک زمانی که معلم کنار شما بنشیند و تمام تمرکزش را روی آموزش به یک نفر بگذارد، نتیجه بهتری به دست می‌آید. شما می‌توانید با کمک سایت استاد سلام بهترین معلم خصوصی را برای خود یا فرزندتان انتخاب کنید و در منزلتان این درس شیرین را بیاموزید. مثلا اگر برای تدریس خصوصی ریاضی در کرج خانم معلم خوبی، برای فرزندتان نیاز دارید اینجا پیدا می کنید.

تدریس خصوصی ریاضی از مبتدی تا پیشرفته

با کمک مدرسین تدریس خصوصی آنلاین از هر کجا خیلی راحت می‌توانید وارد دنیای اعداد شوید. بدون شک اگر کسی بتواند خوب مسائل عددی و محاسباتی را حل کند و جزوه های اثبات برای او خوانا باشند، آن فرد از پیشروترین‌های جامعه هست. او می‌تواند جهت درست حرکت در هر جامعه‌ای را پیدا کند. اگر شما معلم خصوصی این درس هستید، اولین کار یافتن استعداد و عشق به محاسبه در شاگرد و علاقه‌مند کردن اوست. اینگونه می‌توانید براساس علاقه شاگرد تدریس کنید.

در قرن شانزدهم میلادی فردی به نام "کاردان" جبر و راه حل معادلات درجه سوم و چهارم را یافت و "ویت" از فرانسه، کار با حروف و علامت‌های آن‌ها را بدعت‌گذاری کرد. در کلاس خصوصی متوسطه اول، همین موارد را خواهید آموخت. البته در کلاس خصوصی متوسطه دوم روش‌های حل پیشرفته را یاد می‌گیرید که در دروس دانشگاهی نیز برای شما کاربرد خواهد داشت. درواقع اصلا مهم نیست که در چه پایه و مقطعی هستید، به هر حال در استاد سلام قرار است آموزش ریاضی از مبتدی تا پیشرفته به هر روشی که شما دوست داشته باشید، انجام شود!
در کتب قدیمی فلسفه و اعداد، در کلیه این علوم، دانشمندی به نام ارشمیدس که معاصر اقلیدس بوده، آن زمان در تدریس حضوری، خاصه در مبحث جراثقال، عالی‌مقام بوده است.
کتاب حساب موسی و خوارزمی و مساحه الاشکال پسر موسی بن الشاکر و رسائل ابومعشر بلخی و محمدجابر بتانی و هیئت فرغانی مناظر و مرایا و باد و باران یعقوب کندی از جمله جزوه‌های معتبر قدیمی بودند که به زبان لاتین ترجمه شدند و به عنوان منبع مورد استفاده قرار گرفتند.

آموزش خصوصی ریاضی مقطع دبستان

بین مقاطع مختلف تحصیلی، تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی مهم است؛ چراکه باید مدرس حرفه‌ای، این آموزش را برعهده گیرد. شما می‌توانید هزینه تدریس خصوصی مقطع ابتدایی را در سایت استاد سلام بررسی کنید. هم هزینه‌ها تدریس معقول است و هم معلم با تجربه زیاد است، تا برای آموزش حضوری معلم نزدیک به خود بیابید و یا از هر شهری بدون محدودیت و با قیمت مناسب‌تر معلم آنلاین انتخاب کنید.
اینجا ما معلم مقطع ابتدایی با تعداد بالا داریم که 20 سال یا 30 سال در آموزش و پرورش تدریس کرده‌اند و بچه‌های کلاس ابتدایی را دوست دارند و باز هم بعد از بازنشستگی به دلیل دلتنگی نسبت به ارتباط با فرزندان ابتدایی در سایت به عنوان معلم خصوصی مقطع ابتدایی شروع به تدریس کردند.
حتما برخورد داشتید با افرادی که مدعی هستند که از اعداد و ارقام متنفرند. آن‌ها می گویند ما توانایی یادگیری جمع و تفریق و تابع و مشتق را نداریم! اما اگر با روش تدریس مناسب از همان دوران دبستان، به آن‌ها تدریس شود‌، نه تنها علاقه‌مند می‌شوند، بلکه حتی این رشته‌ را برای ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند. بنابراین به اولیا توصیه می‌شود که با استخدام یک معلم خصوصی خوب، مسیر فرزندشان را هموار کنند، او را مشتاق به یادگیری کنند و توجه داشته باشند که قیمت معلم خصوصی در مقابل مسیری که پیش روی شاگرد باز می کند، بسیار ناچیز است.

آموزش ریاضی پایه (اول تا چهارم)

معمولا معلم کلاس اول ابتدایی می‌تواند همه درس‌های این مقطع را تدریس کند. همینجا باتجربه خودمان اعلام می‌کنیم معلم دبستان در هر مقطع معمولا سال‌ها تدریس کرده و تجربه خوبی از تدریس دارد و حتی در دروس دیگر هم کمک شاگرد خواهد بود.
خانواده‌ها در سال‌های ابتدایی مدرسه به دلیل تفاوت تدریس با زمان آموزش خودشان کمی سردرگمی دارند تا خودشان کم کم یادمی‌گیرند چگونه باید برای آموزش دروس مختلف آماده شوند. والدینی که ایده‌آل‌گرا هستند ترجیح می‌دهند این مسیر آموزشی را یک معلم با تجربه با فرزندشان هم مسیر شود. همان اول شاگرد کوچک ما، در مدرسه باید از یادگیری این درس لذت ببرد و معلم قرار هست که شاگرد را به هر شکل و هر خط و هر قصه مسلط کند.

معلم خصوصی ریاضی پنجم

در سال‌های نه چندان دور کلاس پنجم دبستان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود. همه ما که نسل گذشته هستیم خاطره‌ای از معلم خصوصی کلاس پنجم خود داریم، امتحان نهایی هم می‌دادیم. هم سال پایانی دوره دبستان به حساب می‌آمد و همچنین سالی بود که دانش‌آموزان باید برای تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی و ورود به این مقطع آماده می‌شدند. بعد از تغییر سیستم آموزشی به دو دوره ابتدایی و متوسطه، عملاً دروس پایه پنجم تقریباً به همان شکل سابق باقی ماند و البته هنوز هم دارای اهمیت بالایی هستند، معلم خصوصی کلاس پنجم کمک می‌کند تا برای کلاس ششم شاگرد را آماده کند تا در دنیای متوسطه و راهنمایی به مدرسه‌های بهتر برود و بتواند آزمون‌ها را قبول شود.
قیمت تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی که حضوری یا آنلاین درس میدهد متفاوت هست و برای هر معلم مشخص است، استادیار ها نیز با قیمت مناسب تر و آنلاین تدریس می کنند، این افراد زیر ۲۳ سال هستند و نمرات خوبی در دانشگاه و مدرسه داشته اند و در حال تجربه یادگیری روابط در تدریس هستند ولی درس دادن را خوب بلدند.
همین حالا بگویم که اگر به دنبال معلم خصوصی ریاضی پنجم رایگان هستید و شماره معلم خصوصی کلاس پنجم می‌خواهید، اول به خودتان کمک کنید چون رایگان نمی‌شود، تدریس پایه پنجم آسان نیست و متخصص می‌خواهد پس باید خودتان همان معلم برای فرزندتان باشید چون کسی رایگان به کمک شما نخواهد آمد. برای این آموزش در منزل باید هزینه رفت و آمد پرداخت کنند و از کارها و شاگرد‌های دیگر بزنند تا تدریس کنند حالا چرا رایگان انجامش دهند؟ اینجا بهترین معلم پنجم را پیدا می‌کنید، که اختصاصی برای فرزند شما سرفصل می‌چیند.

معلم خصوصی ریاضی ششم

بسیاری از دانش‌آموزان و والدین آن‌ها کلاس خصوصی را برای مقطع ششم ابتدایی موثر می‌دانند. کلاس خصوصی باعث پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان شده و کسب نمره مناسب با معلم خصوصی ششم ابتدایی امکان‌پذیر است.
شرکت در کلاس‌ خصوصی مقطع ششم هزینه‌هایی را نیز در بر دارد. شما می‌توانید معلم خصوصی این مقطع را از سایت استاد سلام با قیمت‌های بسیار متنوع پیدا کنید!
با مراجعه به سایت استاد سلام و جستجوی عنوان این درس قیمت اساتید برای شما نمایش داده می‌شود. قیمت اساتید در سایت متنوع بوده و شما می‌توانید بر حسب میزان بودجه خود، معلم خصوصی انتخاب کنید. قیمت تدریس خصوصی ریاضی در کرج و یا شهر دیگر مختص به همان منطقه است و آنها را به شما نمایش می دهیم و حتما می توانید استادی با هزینه مناسب، نزدیک به محل خود بیابید.

مهم‌ترین بخش‌های این درس در ششم ابتدایی

پایه ششم ابتدایی از پایه‌های مهم و دشوار برای دانش‌آموزان می‌باشد. درواقع سخت‌ترین مقطع در دوران دبستان است. از مبحث‌های بسیار مهم در تدریس خصوصی ششم، مبحث عدد و الگوهای عددی است. علاوه بر این مبحث کسرها نیز از مبحثی است که برای طرح سوالات از آن استفاده می‌شود.
 • در جزوه این درس برای کلاس ششم مبحث کسرها دانش‌آموزان با جمع و تفریق کسرها، ضرب کسرها، تقسیم کسرها و محاسبات با کسرها آشنا می‌شوند. این فصل از فصول دشواری است که اغلب دانش‌آموزان را با چالش مواجه می‌کند. اما با معلم خوب کلاس ششم فصل دوم که مجرب باشد، یادگیری این فصل آسان خواهد شد.
 • از دیگر فصل‌های بسیار مهم فصل اعداد اعشاری است. در این فصل دانش آموزان با مباحث مربوط به اعداد اعشاری آشنا می‌شوند. علاوه بر اعداد اعشاری مبحث تقارن و مختصات از دیگر مباحث مهم کلاس ششم ابتدایی است. بهترین مسیر یادگیری دسترسی به بهترین معلم ریاضی ششم ابتدایی برای داشتن پایه قوی در درس هست.

انواع روش تدریس برای ریاضی ششم دبستان (آنلاین، حضوری، گروهی، فردی)

کلاس‌ خصوصی آنلاین ریاضی ششم مزیت‌های فراوانی از جمله صرفه‌جویی در زمان و هزینهُ برای دانش‌آموزان و والدین آنها دارد. همچنین در تدریس آنلاین ریاضی ششم انعطاف بسیار بالایی برای دانش‌آموزان وجود دارد.
معلم خصوصی کلاس حضوری می‌تواند از هر کجا برای شاگرد پیدا شود تا نزدیکش باشد و یا کلاس آنلاین با شاگردش برگزار کند در هر جا و هر زمانی قابل انجام می‌باشد نمایش فیلم آموزشی و انیمیشن و نقاشی روی روابط اعداد در موبایل شاگرد، درس را به گونه‌ای جذاب می‌کند که آموزش با موبایل را هم ممکن و مقبول می‌کند.
همچنین برخی از افراد کلاس‌ گروهی را به کلاس‌ خصوصی ترجیح می‌دهند. تعامل در این کلاس‌ها باعث شده تا والدین و دانش‌آموزان، کلاس گروهی را انتخاب کنند. بسیاری از افراد معتقدند که کلاس‌های گروهی باعث انگیزه بیشتری جهت یادگیری می‌شود و رقابت و همکاری پیش می آید که این تعامل عمق یادگیری را افزایش می‌دهد.
یادگیری از مدرس در منزل مورد اقبال بسیاری از مادرهاست، ولی هم هزینه بیشتری دارد، هم هماهنگی برای حضور در منزل کمی سخت است و همچنین در شهرهای کوچک هم همیشه ممکن نیست. ولی بهترین معلم ریاضی اصفهان را هم همینجا در استادسلام پیدا می کنید.

تاثیر این درس از پایه ششم مقطع ابتدایی در زندگی

هدف بزرگ یادگیری این درس، تقویت تفکر در دانش‌آموزان می‌باشد. یک کودک از زمانی که متولد می‌شود محاسبات را از محیط اطراف خود یاد می‌گیرد. یادگیری ارقام با زندگی روزمره آمیخته است.
از آموزش این درس در ششم ابتدایی چندین هدف دنبال میشود که یکی از آنها رو به رویی با مشکلات و حل مشکلات است. دانش‌آموزان باید بتوانند راه حل موضوعات و مسائل را پیدا کنند.
همچنین دانش‌آموزان با یادگیری این روابط در اعداد، می‌توانند محاسبات مربوط به زندگی روزمره خود را انجام دهند. یکی از هدف‌های مهم دیگر در هر درسی، درست اندیشیدن است که دانش‌آموزان بتوانند توانایی اندیشیدن را از طریق یادگیری روابط در رقم ها پیدا کنند.
علاوه بر این دانش‌آموزان می‌توانند تفکر منطقی داشته و تفکر منطقی یکی از اهداف مهم آموزش ریاضی ششم ابتدایی است. با یادگیری این درس، دانش‌آموزان توانایی استدلال و تصمیم‌گیری را خواهند آموخت. معلم خصوصی ابتدایی می تواند مهارتهای لازم را به فرزند شما آموزش دهد.

آموزش خصوصی در مقطع دبیرستان

اگر در یادگیری احساس ضعف می‌کنید بهترین قدم، تقویت پایه‌ای است. مثلا اگر شما در کلاس تمرکز کافی دارید و به خوبی با معلم ارتباط برقرار نموده و مطالب را متوجه می‌شوید. ولی دروس‌ سال‌های قبل را خاطر نمی‌آورید یا اصطلاحا پایه قوی ندارید. یک معلم خصوصی می‌تواند از این جهت بسیار به شما کمک کند، کلاس رفع اشکال یا پیشخوانی بگیرید. شما می‌توانید قیمت تدریس خصوصی در منزل و قیمت تدریس در تهران و شهرستان‌ها را از سایت استاد سلام پیدا نموده و استاد مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
اگر در تدریس ریاضی دبیرستان، می‌خواهید خوب یاد بگیرید نباید خود را محدود به آموزش در کلاس نمایید. و باید با استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی و فیلم‌‌های آموزشی به یادگیری بپردازید. گاهی برای یادگیری و درک آموزش کتب کمک آموزشی نیاز به یک معلم خصوصی داریم. که در ساعت محدودی به ما آموزش دهد. شما می‌توانید از سایت استاد سلام هزینه یک‌ ساعت تدریس خصوصی را مشاهده نمایید‌‌.
اگر برای متوسطه اول، دوست دارید با مطالعه در مدارس خارج از ایران هم آشنا شوید حتما اپلیکیشن های یادگیری مرتبط با مباحث درسی خود را جستجو کنید و سعی کنید با آن ارتباط راحت برقرار کنید و نحوه استفاده درستش را بیاموزید.

کلاس خصوصی ریاضی هفتم

وظایف معلم این درس در کلاس هفتم برای تدریس خصوصی در موارد زیر است:
 • این هست که بتواند سوالات امتحانی سال قبل و سال جاری را گردآوری و نمره‌گذاری کند، کار کلاسی، تکالیف و مقالات دانش آموزش را دقیق ارزیابی کند.
 • سوابق حضور و غیاب دانش آموز، را در کلاس مدرسه بداند تا بتواند میزان تمرکز و توجه شاگرد برای درس را متوجه شود.
 • محتوای درسی توسط بهترین معلم خصوصی ریاضی هفتم در تکالیف درسی و جزوه ها، آماده کند و در اختیار دانش آموز قرار دهد. هر چه محتوای آموزشی به‌روز‌تر باشد، با ابزارهای مناسب تهیه شود، قطعا یک شاگرد 13 ساله را بهتر جذب خواهد کرد، شاگرد 13-14 ساله کلاس هفتم همان فردی است که بازی های کامپیوتری با کیفیت را دیده، انیمیشن‌های روز را می‌بیند و جزوه این درس را هم با کیفیت زیبا طلب می‌کند و استاد برنده برای کلاس هفتم در تهران همان استادی هست که محتوای خوب و جذاب آموزشی دارد.
 • بهترین مدرس این پایه در کلاس آنلاین فردی است چند اینترنت رزرو هم داشته باشد، ابزارهای تدریس آنلاین مختلف را مسلط باشد و در سایت تدریس خصوصی رزومه شفاف داشته باشد.
 • ارتباط خوب با خود شاگرد و والدین او برقرار کند و پل ارتباطی مناسبی ایجاد کند و هزینه تدریس خصوصی این درس در این مقطع را هم مناسب محاسبه کند.
سر فصل‌های کتاب کلاس هفتم:
راهبردهای حل مسئله، عددهای صحیح، جبر و معادله، هندسه و استدلال، شمارنده‌ها و اعداد اول، سطح و حجم، توان و جذر، بردار و مختصات، آمار و احتمال
معلم خصوصی دوم راهنمایی همان معلم این مقطع هست که هم اکنون در مقطع متوسطه اول آموزش می دهد و گام به گام درس‌ها را با شیوه قابل درک برای نوجوان تدریس می‌کند.

معلم خصوصی ریاضی هشتم

اگر در یادگیری دقت و جدیت به خرج می‌دهید. ولی ناگهان به مساله‌ای غیرقابل حل برخورد می‌کنیم نگران نباشید، این مورد در کتاب کلاس دهم و یازدهم و دوازدهم بسیار به چشم می‌خورد‌.
زیرا در این پایه‌ها دانش آموزان با مفاهیمی برخورد می‌کنند که تا کنون برخورد نداشته‌اند. به‌ همین دلیل گاهی یک معلم خصوصی می‌تواند به شما کمک کند. قیمت تدریس خصوصی کلاس هفتم و هشتم را می‌توانید در سایت استاد سلام مشاهده نموده و استاد مورد علاقه‌ی خود را انتخاب نمایید.
مثلا کتاب کلاس هشتم دارای 9 فصل و 34 درس هست، در خود مقدمه کتاب ذکر شده هست که معلم کلاس هشتم در این درس باید مهارت حل مسئله را در شاگرد افزایش دهد، شاگرد در این درس از بابت ذهنی باید هیجان و شوق تحلیل در خود پیدا کند، اولین مهارت معلم این کلاس سخت و متنوع هشتم، ایجاد شوق در تفکر و حل مسئله است.
معلم خصوصی مقطع هشتم هم باید اولین مهارتش خوب صحبت کردن باشد، تفهیم اصل مسئله برای شاگرد اولین مسئولیت اوست.
نویسندگان کتاب مقطع هشتم، معتقد به حل مسئله های کم ولی با تفکر بیشتر هستند و ما هم در کلاس تدریس خصوصی ریاضی هشتم، انتظارمان افزایش قدرت تحلیل دانش‌آموز است، نه اینطور که همیشه معلم توضیح دهد و شاگرد بشنود. شعار این کتاب اینگونه است: کم، بیشتر است!
متاسفانه گاهی دانش‌آموزان مخصوصا در سنین نوجوانی خود را تافته جدابافته می‌دانند و با سایر‌ دوستان خود ارتباط خوبی برقرار نمی‌کنند. این مساله به فراخور سن دانش‌آموزان مخصوصا در سنینی که در کلاس نهم و دهم حضور دارند، بسیار شایع است. این مورد باعث می‌شود که دانش‌آموزان سوالاتی که از درس برایشان ایجاد می‌شود را از دوستان خود یا معلم خود در مدرسه نپرسند. اولیای دانش‌آموزان باید در این مورد به کمک دانش‌آموز آمده و یک معلم خصوصی مناسب برای وی انتخاب نماید. معمولا انتخاب معلم خصوصی را با مشورت خود شاگرد انجام دهید، اگر با معلم خود در مدرسه نتوانسته سوالاتش را حل کند اینجا باید به معلمش علاقمند باشد و سوال بپرسد.
در سایت استادسلام قیمت تدریس خصوصی کلاس نهم و دهم را نیز با کمی توجه در لیست استادهای این دروس پیدا می‌کنید.

معلم خصوصی ریاضی نهم

آموزش ریاضی نهم را که شامل 9 فصل و 28 درس هست با بهترین استاد ریاضی نهم تجربه کنید. تنها هدف کتاب کلاس نهم برای این درس، فقط انجام محاسبات نیست، پرورش قوه تفکر، تخیل، تعقل و رشد توانایی حل مسئله هست.
کلاس نهم به دو دلیل مهم هست هم امتحانات نهایی دارد و هم سال انتخاب رشته هست. نمره ها و میزان علاقه به هر درس در این مقطع باید شناسایی شود و با کمک یک معلم خصوصی خوب و مسلط به عنوان همراه دانش آموز لازم است.
درک کردن درس‌ها، کشف‌ زمان حل مسئله، استدلال کردن برای دیگران، بررسی کردن در موضوعات علمی، حدس و آزمایش، توضیح یک راه حل و مرتب کردن راه حل‌های مختلف
نگاهی به سر فصل‌های کتاب کلاس نهم:
فصل اول: مجموعه‌ها (معرفی مجموعه‌ها، مجموعه‌های برابر و نمایش مجموعه‌ها، اجتماع، اشتراک و تفاضل مجموعه‌ها، مجموعه‌ها و احتمال)
فصل دوم: عددهای حقیقی (عددهای گویا، عددهای حقیقی، قدر مطلق و محاسبه تقریبی)
فصل سوم: استدلال و اثبات در هندسه (استدلال، آشنایی با اثبات در هندسه، هم نهشتی مثلث‌ها، حل مسئله در هندسه، شکل‌های مشابه)
فصل چهارم: توان و ریشه (توان صحیح، نماد علمی، ریشه‌گیری، جمع و تفریق رادیکال‌ها)
فصل پنجم: عبارت‌های جبری (عبارت‌های جبری و مفهوم اتحاد، تجزیه و کاربردها، نابرابری‌ها و نامعادله‌ها)
فصل ششم: خط و معادله‌های خطی (معادله خط، شیب خط و عرض از مبدأ، دستگاه معادله‌های خطی)
فصل هفتم: عبارت‌های گویا (معرفی و ساده کردن عبارت‌های گویا، محاسبات عبارت‌های گویا، تقسیم چندجمله‌ای ها)
فصل هشتم: حجم و مساحت (حجم و مساحت کره، حجم هرم و مخروط، سطح و حجم)
از سرفصل‌های معروفی که در این مقطع آموزش داده می شود، مجموعه تهی { } هست که در محاورات دانش آموزان هم پس از کلاس نهم به وفور علامت تهی دیده می‌شود.

تدریس ریاضی کنکور


 • معلم خصوصی ریاضی دهم

اگر می‌خواهید با بهترین معلم ریاضی کنکور درصد قابل قبولی برای این درس کسب کنید باید از معلم ریاضی دهم خوب بگیرید. خوب است بدانید که طبق بودجه‌بندی کنکور 1401 باید معلم پایه دهم بداند که تعداد 3 سوال از مبحث معادله و نامعادله، درس تابع 2 سوال و درس مثلثات 4 سوال در کنکور 1401 آمده بود. شما هم برای تسلط روی مباحث این پایه و افزایش مهارت تست‌زنی باید سعی کنید از کتاب‌های مفید و معتبر موجود در بازار و یا تدریس خصوصی استفاده کنید. برای پیدا کردن معلم خصوصی برای این درس ما در استادسلام به شما کمک می‌کنیم.

 • معلم خصوصی ریاضی یازدهم

تدریس ریاضی یازدهم،‌ آموزشی بسیار مهم برای دانش‌آموزان محسوب می‌شود. از این رو تدریس مناسب و یادگیری درست این درس دارای اهمیت زیادی است. تدریس خصوصی این کتاب یکی از راه‌های مناسب برای یادگیری بهتر است. معلم خصوصی این درس،‌ باید ۷ فصل و ۲۰ درس را تدریس کند. به عنوان مثال، فصل اول‌ این کتاب به توضیح مبحث هندسه تحلیلی و جبر پرداخته است که شامل دروس هندسه تحلیلی، معادله درجه دوم و تابع درجه۲، معادلات گویا و معادلات رادیکالی می‌باشد. با همراهی یک معلم خصوصی حرفه‌ای می‌توانید به تمامی این مباحث به طور کامل تسلط پیدا کنید. جالب است بدانید که عمرخیام دانشمند ایرانی، اولین کسی است که هندسه تحلیلی را ابداع کرد. بنیان‌گذاران این مبحث در جهان غرب را می‌توان رنه دکارت و پیر دوفرما دانست.
انتشارات گاج چندین کتاب کمک آموزشی در زمینه مباحث کتاب یازدهم منتشر کرده است که از جمله می‌توان به کتاب یازدهم تجربی سری میکرو و کتاب یازدهم تجربی سری سیر تا پیاز اشاره‌ نمود.

 • معلم خصوصی ریاضی دوازدهم

تدریس ریاضی دوازدهم از آن جهت که یکی از درس‌های اصلی در رشته‌های نظری می‌باشد، برای معلم و شاگردان آن بسیار حائز اهمیت است. برای یادگیری هرچه بهتر این درس می‌توانید در کلاس خصوصی ریاضی دوازدهم شرکت کنید. این کتاب، از ۷ فصل و پانزده درس تشکیل شده است. وقتی از استاد سلام یک معلم‌ خصوصی پایه دوازدهم بیابید، مدرس همواره در کنار شما خواهد بود تا مطالب را به خوبی برای شما تفهیم کند.
فصل اول این کتاب درباره‌ی مبحث تابع است و از دروس توابع چندجمله ای - توابع صعودی نزولی، ترکیب توابع و تابع وارون تشکیل شده است. اگر نیاز دارید تا با مفهوم تابع بیشتر آشنا شوید می‌توانید برای تدریس خصوصی ریاضی کنکور شماره معلم ریاضی را از سایت استاد سلام بردارید.

کلاس های ریاضی دانشگاهی

در بعضی از رشته‌های دانشگاهی اهمیت این علم مثل درس معادلات دیفرانسل بیشتر از سایر رشته‌هاست. از این رو فارغ‌‌التحصیلان این رشته‌ها به صورت کاربردی‌تر با استفاده‌ی آن در علم آشنا می‌شوند. ولی این بدان معنی نیست که در سایر رشته‌ها و یا حتی مقاطع تحصیلی ما به اهمیت این درس مهم واقف نباشیم.
گاهی در یادگیری این درس دچار ضعف می‌شویم. برای یادگیری با کیفیت باید به مواردی توجه نماییم که در ادامه به آن می‌پردازیم. در یادگیری نوین در ابتدا باید به فراگیری اصول اولیه و فرمول‌های آن بپردازیم. و بعد این اصول و فرمول‌ها را در جهت یادگیری بیشتر تمرین نماییم. گاهی در یادگیری این مراحل نیاز به کمک داریم. یک معلم خصوصی با مناسبت ترین قیمت تدریس خصوصی می‌تواند این مراحل را برای شما ساده نماید. معمولا دانشجوهای ترم های اول و دوم بیشتر استاد برای دروس دانشگاهی می خواهند یا دانشجوهای رشته های مهندسی خارج از کشور به دنبال راه آسان در تدریس ریاضی دانشگاه در رشته خود هستند که این مسیر با داشتن شماره تماس معلم ریاضی در سطح دکترا حتما هموار خواهد شد.

گر علم یادگیری از استاد یادگیر ورجهل محض خواهی از خویش یاد گیر (قائم مقام فراهانی)

گاهی نیز برای یادگیری هر چه بهتر نیاز به شرکت در یک کلاس خصوصی داریم. در سایت استاد سلام مدرس ها با سطوح مختلف تسلط برای برگزاری کلاس آموزشی خوب دارند‌. قیمت کلاس‌ خصوصی این درس بنابر تجربه‌ و میزان سواد استاد و رضایت دانش‌آموزان وی، می‌تواند متفاوت باشد. توصیه کارشناسان آموزش استاد سلام به شما دانش‌آموزان اینست که پس از مطالعه نظرات سایرین و مرور اطلاعات کاری و سوابق هریک از اساتید برای انتخاب معلم خود، دست به کار شوید.

تدریس خصوصی ریاضی تیزهوشان

"دکارت" علم را فقط معلوماتی می‌داند که می‌شود ثابت کرد و به شک و شبهه و ذهنیات کاری ندارد، می‌گوید یک دانشمند اعداد را نمونه و فرد کامل علم، می‌دانم و معتقدم برای کشف مجهولات باید به همان راهی رفت که این دانشمندهای جراثقال پیش‌گرفته‌اند. یعنی این منظور را دارد که همه علوم را بر اساس اصول حساب باید دنبال کرد، قریحه دکارت قریحه حساب بود و استعداد مخصوص در این زمینه داشت، در بحث تیزهوشان اگر معلم به دنبال ساختن افرادی چون دکارت باشد خوبست کتاب هایی چون "تعمیم روش ریاضی" بهترین اثر کهنه نشده او را بخواند که هنوز در کلاس حساب فلسفی تدریس می شود. کلاس های تیزهوشان با استادسلام، شاگرد ها را در هر شهری به سمت مدارس بهتر سوق می دهد و البته هر یک از مدرسین جزوه های خوب نیز دارند که در تدریس ریاضی تیزهوشان از آن استفاده می کنند.

دانستنی ها درباره دکارت هم از کتب قدیمی جمع‌آوری شده است که مسیر علم دقیق را نشان داده‌اند. مقصد ما از تحقیق در این مسیر، آن بود که بتوانیم برای مدیریت درست یک کلاس خصوصی، قوانینی وضع کنیم. با تجربیات هر مدرس خوبی که داریم، روش تدریس درست و نحوه ارتباط خوب با شاگرد را مشخص کنیم. باید در ابتدا شناخت درستی ازین علم پیدا کنیم تا بتوانیم دانش آموز کلاس دوازدهم را به سمت کلاس های کنکوری خوب راهنمایی کنیم و به این سوالات پاسخ دهیم:

 • چرا باید دانش اعداد بدانم؟
 • دانش ریاضیات به چه کار می‌آید؟
 • بهترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی کجا هستند؟
 • چرا تدریس خصوصی برای این درس لازم هست؟


سوالات بالا مرتب در ذهن مخاطبین سایت ماست، به خصوصی شاگردان دروس گسسته و هندسه و حسابان و آمار احتمال معلم خوب در شهرهای مختلف هم معلم داریم که همگی آنها در صفحه خود قیمت تدریس خصوصی را مشخص کرده اند و البته راحت می توانید جستجو کنید با انتخاب نام استان و شهر در باکس جستجو.
ساکنین مجامع در مسیر توسعه باید علم اصلی را بدانند، ذهن با دانش این درس، ذهن اعداد و ذهن اثبات است. هر چه که محاسبات باشد را باید دانست، استادهای خوب را باید شناخت، از خلاق و مدل مراودات ایشان خبردار شد تا به داشتن مدل فکری یا مدل ذهنی درست رسید.
تدریس خصوصی ریاضی المپیاد هم در استاد سلام داریم، تعدادی معلم خصوصی المپیاد ریاضی که خود، دارنده مدال المپیاد در مراحل قبل هستند.

آموزش ریاضی به زبان انگلیسی

دانش آموزانی داریم که نیاز به یادگیری این درس، به زبانهای دیگر هستند! چرا؟
در افزایش موج مهاجرت، محصلان اعم از دانش آموز و دانشجو، شاگردان در کشورهای مختلف در مدرسه و دانشگاه، درس می خوانند، بله همان معادلات و انتگرال و تناسب و ضرب و جمع را میخوانند ولی به زبانی دیگر مانند انگلیسی، نیاز به معلم خصوصی ریاضی به زبان انگلیسی دارند که بتواند تدریس ریاضی به زبان انگلیسی کند.
محصلین ایرانی مقیم در خارج کشور لازم است تا در کشورها معمولا به زبان لاتین، مسیر آموزش را پیش برند. بسیاری از مدرسین سایت استاد سلام قادرند کتاب‌های آموزشی شما را در هر مقطعی که هستید با زبانی که نیاز دارید با شما بخوانند و به شما تدریس کنند و شما را قادر به فهم درس به زبان انگلیسی کنند. همین حالا در کلاس آنلاین معلم‌‌های زیادی به زبان انگلیسی در حال تدریس کتب مقاطع مختلف از مدارس خارج کشور هستند. این موضوع را می تونیم از منابعی که در کلاس آنلاین او بارگذاری شده، تشخیص دهیم. شاگردان برایمان تعریف می کنند از موفقیت در تحصیل در مدرسه جدید، دبیر ریاضی به انگلیسی آموزش داده و او در مدرسه اش در مثلا لندن، قادر به درک همان درس هست و فهم درست، توانایی حل مسئله را دارد مانند همشاگردی خود در همان مدرسه که ملیت مثلا همان انگلیس را دارد.
این درس در مقاطع مختلف توسط استادهای سایت تدریس می شود، درخواستهای تدریس زیاد برای آموزش این درس در مقطع ابتدایی به زبان انگلیسی نیز می آید. البته آنها در دبستانی در هر کجای دنیا که محصل هستند با اعتماد به معلم باتجربه تمرین می کنند که خوب درس را درک کنند و ایرادات خود را رفع کنند تا پس از مدتی بدون نیاز به معلم، به تنهایی اصطلاحات درس را متوجه می شوند و مستقل، می آموزند.

جهت افزایش دانش شما خواننده گرامی، خوب است از متفکرین و مخترعین این علم نیز بدانیم که چه کسانی برای تسهیل در حل مسائل برای ما مسیر مناسب فراهم کرده اند: ریمن لول از متفکرینی بود که انواع دانسته‌های این علم را فهرست کرد و جدول و دایره کشید و محصول‌های بدست‌آمده را در آنها جای داد و با قیاس‌ها و مقابل‌ها ترتیب قیاس برهانی ایجاد کرد و آن را به صورت ماشین درآورد تا شخص محتاج به فکر نباشد و بی‌محاسبه سخت، جمع و تفریق و ضرب و تقسیم کند که همان ماشین حساب، نامیده شد!

مزیت کلاس آنلاین نسبت به حضوری

در کلاس‌های آنلاین معلم و شاگرد هر دو آرامش بیشتری دارند. مطالب و سوالات را آماده کرده‌اند. ازطرفی، ترافیک و برف و آلودگی و خستگی هم در این کلاس جایی ندارد. برای برگزاری کلاس، معلم با استفاده از ابزارهای مناسب جزوه را بارگذاری کرده و با قلم نوری روی آن می نویسد و درنهایت تمام مطالب کلاس ضبط می‌شود.
البته اگر مدرس شما آماده نبود و محتوای آموزشی نداشت، توصیه می‌کنیم حتما معلم دیگری انتخاب کنید! مثلا شاگردی که معلم ریاضی تجربی داشت، از مهارت و استادش در کار با قلم نوری می گفت. همچنین از ارسال فایل‌های حل تمرین بعد از کلاس و پشتیبانی آنلاین همان کلاس تا رسیدن به نتیجه یعنی یادگیری کامل شاگرد و حل درست هر مسئله رضایت کامل کسب کرده بود.

آموزش آنلاین ریاضی چگونه است؟

اگر شرکت در کلاس‌های آنلاین را دوست دارید، می توانید از جزوه های این درس که معلم‌های خوب و فعال در سایت قرار داده‌اند و بیشتر رایگان و یا با قیمت‌های بسیار مناسب هستند استفاده کنید. شما می‎توانید این فایل‌ها را دانلود کنید و خودتان بخوانید و در نهایت با معلم همان جزوه، یکی دو کلاس رفع اشکال بگیرید.
به بیانی بهتر، فقط مشکلات حل مسئله خاصی را با ایشان برطرف کنید. معمولا کلاس رفع اشکال تا 2 یا 3 جلسه کافی است. پیشنهاد می‌کنیم قبل از شروع کلاس آنلاین با مدرس مدنظرتان، سوالاتتان را آماده کنید و مرتب جایی بنویسید. با این روش، حتما هزینه تدریس خصوصی برای شما ارزان‌تر تمام‌ می‌شود.
معمولا، والدین در پیگیری برای معلم خصوصی فرزندانشان به دنبال آموزش آنلاین نیستند، چرا؟ چون خودشان دوست ندارند! درواقع چون نحوه یادگرفتن آن‌ها در زمان خودشان متفاوت بود، ترجیح می‌دهند کلاس‌های فرزندشان هم حضوری باشد. ولی جالب است بدانید شاگردان در ابتدایی و متوسطه اول و دوم و کنکور و دانشگاه همگی هیچ مشکلی با یادگیری در کلاس آنلاین ندارند. در واقع اینجا هم تدریس خصوصی در منزل انجام می‌شود و هم آنلاین و به صورت مجازی.

هزینه تدریس خصوصی ریاضی

در سایت ما، قیمت تدریس و مدت زمان کلاس هر استاد، توسط خود او تعیین شده است. یعنی مثلا قیمت تدریس خصوصی ریاضی در مقطع ابتدایی برای یک استاد حدود یک ساعت، مبلغش نوشته شده است، زیرا شاگرد مقطع ابتدایی زمان کوتاهتری تمرکز می تواند داشته باشد.
تجربه‌ی ما در سایت تدریس استادسلام اینگونه بوده که معلم‌هایی که گران‌تر تدریس می‌کنند، دوست دارند باقی همکارانش هم با قیمت او سازگار شوند. ولی خوشبختانه به دلیل رقابت و گنجایش بازار و شناخت درست شاگرد‌ها، همیشه استاد‌های خوب در قیمت‌های متنوع برای برگزاری کلاس خصوصی پیدا می‌شوند.
حتما به زمان عضویت استاد در سایت دقت کنید. زیرا هرچه یک معلم مدت طولانی‌تری تحت نظارت ما آموزش داده باشد، تاکتیک‌های مؤثر برای تدریس بهتر را خوب می‌داند و مسلط است. همچنین حتما تعیین قیمت تدریس را صحیح‌تر شناخته و معلم پیگیرتریست.
تدریس خصوصی لازم نیست، مکمل آموزش است. زمانی که خانواده برای تدریس خصوصی به دنبال قیمت ارزان باشد، ما برای او پیشنهاد دیدن فیلم‌های آموزشی را داریم و نه آموزش خصوصی. زیرا یک معلم باتجربه برای تدریس قرار است هزینه‌ای شایسته دریافت نماید.


* * * * * * * * * *

سوالات متداول مرتبط
 • من خارج از کشور هستم، چطور درسمو با کمک شما بهتر کنم؟

  • مدرسینی که در لیست می بینید و دارای امتیاز و ستاره‌ هستند شماره تماس هم دارند و آنلاین هم ماهرانه درس می دهند به واتساپ و تلگرام ایشان پیام دهید و برای داشتن کلاس با خود ایشان مستقیم، زمان کلاس را هماهنگ کنید و در بستر کلاس آنلاین تمرین بیشتر کنید و نمونه سوالات خود را با او حل کنید بر اثر تکرار در کلاس حتما مسلط می شوید. استادها به زبان انگلیسی هم مسلط هستند تا مسائل مدرسه و دانشگاه شما را حل کنند.
 • چطور از منابع آموزشی مختلف استفاده کنم؟

  • در سایت جزوه های آموزشی برای همه کلاس ها را داریم و همچنین نمونه سوال از مدارس مختلف و مدرس ها در دسترس هست، هر مبحث را در کتاب خود انتخاب کنید و از جزوه ها و نمونه سوالها همان فصل و مبحث را دانلود کنید و تکرار کنید اگر جایی سوال داشتید بنویسید، می‌توانید برای حل سوالهایتان یک معلم برای رفع اشکال بگیرید که یک جلسه پاسخ دهد.
 • آیا روش‌های خاصی برای حفظ و یادگیری تعاریف و تصاویر هندسی وجود دارد؟

  • همیشه استفاده از کارت حافظه برای یادگیری و به خاطر سپردن، از سمت معلم ها پیشنهاد می شود و البته برای هر مبحث روشها متفاوت است و باید برای همان موضوع با معلم ریاضی باتجربه و مسلط بر روش تدریس درست ریاضی، مشورت کنید.
 • آیا تکنیک‌های خاصی برای حل مسائل ریاضی وجود دارد؟

  • ممکن است هر فردی به روش خود مسئله را حل کند ولی زمان هم مهم است پس روش حل مسئله و محاسبه برای هر کلاس و هر معادله ای تخصص مدرسان اینجاست با یک معلم صحبت کنید تا برای هر مبحث روش درست حل آن را در زمان کم، به شما بیاموزد.
 • آیا تمرین مداوم واقعاً بهبود عملکرد من را تضمین می‌کند؟

  • برای یادگیری این درس، حتما تمرکز کنید تا مسئله و حل سوال را خوب درک کنید، مسئله را حفظ نکنید! درک کنید و سپس تمرین بیشتر همان نوع مسئله، ذهن شما را برای استفاده مکرر از این راه حل آماده می کند و دیگری برای مسئله بعدی تفکر کمتری لازم است.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.