در حال برگزاری

کلاس کلاس TOMER - کلاس امادگی ازمون TOMER و دوره اختصاصی کلاس TOMER - کلاس امادگی ازمون TOMER در استادسلام

با کلاس کلاس TOMER - کلاس امادگی ازمون TOMER و دوره کلاس TOMER - کلاس امادگی ازمون TOMER آموزشی با ما همراه شوید

برگزار کننده: آموزشگاه موسسه زبان های خارجه سیتیزن زمان ثبت نام: 1400/02/27 17:00 - 1400/03/07 18:00 زمان برگزاری: 1400/03/09 18:00 - 1400/04/08 18:00 روزهای برگزاری: کلاس های گروهی: همه روزه و اخر هفته ها کلاس های خصوصی نیمه خصوصی: همه روزه هزینه دوره: 
760,000 تومان
  • توضیحات دوره
  • سرفصل ها
  • نظرات
زمان ثبت نام دوره به پایان رسیده است.
توضیحات دوره
نحوه برگزاری: حضوری
حداقل تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 1 نفر می باشد و در صورت به حدنصاب نرسیدن نفرات، دوره برگزار نخواهد شد.
حداکثر تعداد شاگردان جهت برگزاری دوره 5 نفر می باشد.

کلاس تومر 

کلاس های امادگی ازمون تومر 

زبان ترکی استانبولی موسسه زبان های خارجه سیتیزن

کارشناسان دپارتمان تخصصی زبان ترکی استانبولی موسسه زبان های خارجه سیتیزن به عنوان یکی از بهترین مراکز برگزار کننده کلاس ازمون تومر در ایران به جهت رفع سوالات متداول زبان اموزان پیرامون ازمون تومر و نحوه ی برگزاری ان به ارائه ی مقاله ی زیر میپردازد.


مدرک تومر در سال های اخیر به یکی از موارد ضروری ورود به دانشگاه های ترکیه تبدیل شده است. یعنی افرادی که قصد مهاجرت برای تحصیل در ترکیه را دارند به خصوص تحصیل در دانشگاه هایی به زبان ترکی دارند باید در این ازمون شرکت کنند. 
جهت اشنایی بیشتر با ازمون تومر و کلاس ازمون تومر موسسه زبان سیتیزن در ادامه مطالب با ما همراه باشید

باید بدانید افرادی که میخواهند در دانشگاه های انگلیسی زبان ترکیه تحصیل کنند دیگر نیازی به ازمون تومر و کلاس ازمون تومر ندارند و باید مدرک تافل داشته باشند. هدف آزمون تومرتعیین سطح زبان ترکی استانبولی متقاضیان تحصیل در ترکیه است. این آزمون توسط UTS که مخفف عبارت Uzaktan Turkce   و زیر نظر دانشگاه انکارا ترکیه در ترکیه برگزار میگردد.
 
 
آزمون تومر چیست ؟


هزینه ثبت نام درازمون تومر 100 یورو است. حداقل نمره  مورد قبول برای ورود به دانشگاه ها در آزمون تومر 60 می باشد. در آزمون  تومر شما به 100 سوال در 240 دقیقه باید پاسخ بدهید.


 زمان اعلام نتایج ازمون تومر


نتایج ازمون تومر در بازه ی زمانی 15-10 روز بعد از ازمون تومر اعلام میشود.

تقسیم بندی  مدرک تومر


مدرک تومر در دو نوع قابل دسترسی خواهد بود که در زیر سعی شده است به اختصار به آنها اشاره شود


⦁    دیپلم تومر (Diploma)
⦁    گواهی نامه (Sertifika)
انواع گواهی نامه ها و مدارک TOMER
⦁    Elementary Certificate
⦁    Intermediate Certificate
⦁    Upper Intermediate Certificate
⦁    Diploma
 
مهارت های لازم برای شرکت در ازمون TOMER


دردوره ی ازمون تومر زبان اموز باید  در هر چهار مرحله ی ازمون موفق به کسب نمره ی قبولی دردوره ی ازمون تومر شود . اگر زبان اموز نتواند در هریک از مراحل موفق شود باید در ازمون جبرانی شرکت کند و اگر مجددا در ازمون تومر قبول نشود باید مجدد در دوره  شرکت کند و در نهایت پس از اتمام دوره به زبان اموز دیپلم تومر داده میشود .
به همین جهت است که  انتخاب اساتید مجرب در اموزش زبان ترکی استانبولی به ویژه اساتید کلاس تومر بسیار حائز اهمیت است ، که در موسسه زبان های خارجه سیتیزن با به کارگیری اساتید Native  زبان ترکی استانبولی و یا اساتیدی که داراری مدارک سفارت ترکیه هستند به خوبی رعایت میشود و منجر به قبولی زبان اموزان کلاس های تومر سیتیزن شده است .


گواهی نامه ی Tomer


همانطور که در مطالب بالا کارشناسان دپارتمان ترکی استانبولی موسسه ی زبان های خارجه سیتیزن ذکر کردند کاربرد ازمون تومر برای مهاجرت به ترکیه و  تحصیل در ترکیه میباشد.
اعتبار این آزمون بین 6 ماه الی 2 سال است و در دو سطح برگزار میگردد . این دو سطح شامل سطح مقدماتی که دارای 6 ماه اعتباراست و زبان اموزان این آزمون حداقل باید موفق به گرفتن نمره B2 شوند تا قادر به اخذ گواهی نامه مقدماتی بشوند. با کسب رتبه ی B2  مدرک تومر برای   2 سال اعتباردارد. 
و زبان اموز باید برای کسب نمره ی متوسط در این ازمون نمره B1  بگیرد شما عزیزان میتوانید جهت گرفتن تضمینی نمره ی قبولی در ازمون تومر در کلاس تومر موسسه زبان های خارجه سیتیزن شرکت کنید.


سطوح ازمون TOMER


آزمون تومر دارای 6 سطح از A1 الی C1 است ، که دپارتمان زبان ترکی استانبولی موسسه زبان سیتیزن در ادامه به توضیح اختصاری راجب هر یک از این سطوح میپردازد.
⦁    سطح A1:در این سطح  زبان اموز باید توانایی پاسخگویی به سوالات ساده با پاسخ های بسیار ساده را داشته باشد.
⦁    سطح A2: در سطح A2  فرد باید قادر به پاسخگویی به سوالات قابل پیش پینی باشد و نمرات زبان اموز در این سطح مابین 50 الی 59 است. 
⦁    سطح  B1: در این سطح زبان اموز باید دارای اگاهی متوسط از زبان ترکی استانبولی باشد که بر اساس آن بتواند کارهای شخصی خود را بطور کامل انجام بدهد و یا بتواند در شرایط غیر قابل پیش بینی کارهای خود را انجام دهد. نمره این بخش بین 60 الی 65 است.
⦁    سطح B2 : این سطح فرد دارای دانش خوب و معقولی از زبان ترکی باید باشند به صورتی که قادر به درک و فهم طیف بی شماری از مسایل باشد. نمره این سطح مابین 66 الی 70 می باشد.

⦁    سطح C1: در این سطح فرد باید دارای دانش بسیار خوبی از زبان ترکی اسانبولی باشد. در این بخش زبان اموز باید بتواند مسائل غیر قابل پیش بینی را به راحتی مدیریت کند نمره این سطح مابین 71 الی 100است.

⦁    سطح C2: بالاترین سطح زبان ترکی استانبولی است به صورتی که فرد می تواند مانند زبان مادری و یک فرد Native  به زبان ترکی تسلط داشته باشد.

⦁    توجه: باید بدانید که مدرک تومر به افرادی که نمره ای کمتر از50 بگیرند داده نمیشود . پس در انتخاب مدرس زبان ترکی استانبولی خود دقت داشته باشید.

شما عزیزان میتوانید جهت گرفتن تضمینی نمره ی قبولی در ازمون تومر در کلاس تومر موسسه زبان های خارجه سیتیزن شرکت کنید.
 
بخش های مختلف ازمون TOMER:

- درک مطلب 2- خواندن 3- مکالمه 4- نوشتار
 بخش های آزمون تومر حیطه مهارت های آزمون تومر دارای شش بخش می باشد که متقاضیان موظف هستند در هر شش مورد نمرات متوسط را به دست بیاورند. به بخش های ازمون تومر در زیر اشاره شده است:
⦁    Spoken
⦁    Reading
⦁    Structure
⦁    Listening
⦁    Writing
⦁    Spoken Production
⦁    Interaction


. نمرات آزمون TOMER


حداقل نمره در هر بخش مابین 10 و25 است که در نهایت نمره کامل در این آزمون 100 میباشد. بخش درک مطلب و خواندن 25 نمره  دارد. در این میان بخش مکالمه 15 نمره و بخش توضیح شفاهی دارای 10 نمره می باشد. توضیح کتبی نیز دارای 25 نمره می باشد. که در مجموع 100 نمره است.

شما عزیزان میتوانید جهت گرفتن تضمینی نمره ی قبولی در ازمون تومر در کلاس تومر موسسه زبان های خارجه سیتیزن شرکت کنید.


مرکز برگزاری ازمون Tomer


مرکز اصلی برگزار کننده آزمون TOMER دانشگاه آنکارا است. تمامی موارد مربوط به آزمون TOMER به واسطه دانشگاه انکارا در سراسر دنیا انجام می شود. 
دانشگاه آنکارا با هدف گسترش زبان ترکی  استانبولی در سراسر دنیا اقدام به ایجاد نمایندگی هایی برای توسعه زبان ترکی استانبولی کرده است، مثلا در ایران بخش فرهنگی سفارت ترکیه (مرکز یونس امره) که در خیابان جردن واقع شده است برگزار کننده های دوره های دیپلم تومر است همچنین زبان اموزان میتوانند به جهت ارائه ی رزومه به سفارت ترکیه و یا کار در شرکت های داخلی و خارجی از مدرک موسسه زبان های خارجه سیتیزن که زیر نظر سفارت ترکیه است استفاده کنند.
 شما عزیزان میتوانید جهت گرفتن تضمینی نمره ی قبولی در ازمون تومر در کلاس تومر موسسه زبان های خارجه سیتیزن شرکت کنید.


محل برگزاری آزمون TOMER


آزمون Tomer در ترکیه و در بیشتر شهرها هر ساله برگزار می شود البته در این میان شرکت کنندگان آزمون Tomer در استانبول بیشتر هستند زیرا به طور متوسط هر هفته در استانبول در حال برگزاری می باشد تا متقاضیان کار در ترکیه ، اخذ شهروندی ترکیه، اقامت یکساله ترکیه به راحتی بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. البته ثبت نام آزمون TOMER در ایران نیز انجام می شود و متقاضیان در ایران ترجیح می دهند در آزمون TOMER در تهران شرکت داشته باشند. در نظر داشته باشید که برای ثبت نام در آزمون تومر شما نیازی به اخذ ویزای ترکیه نخواهید داشت بلکه به راحتی می توانید حتی با داشتن ویزای توریستی در این آزمون در ترکیه شرکت داشته باشید همچنین با داشتن مدارک می توانید در آزمون Tomer در ایران نیز ثبت نام خود را انجام دهید و مدرک تومر خود را دریافت کنید. این امر در مورد آزمون SAT هم صادق است زیرا که بسیاری از متقاضیان ترجیح می دهند در آزمون اس ای تی در ترکیه شرکت کنند. برای شرکت در این آزمون هم شما نیازی به اخذ ویزای جدا نخواهید داشت ولی دقت کنید که این آزمون در ترکیه در سال پنج بار برگزار می شود.


مدارک لازم برای ازمون تومر


چگونه در آزمون TOMER شرکت کنیم؟ برای شرکت در این آزمون چه مدارکی را لازم داریم؟ مدراک لازم جهت ثبت نام در ازمون تومر
⦁    دو قطعه عکس رنگی
⦁    پاسپورت
⦁    در صورت نداشتن پاسپورت، ترجمه ترکی شناسنامه
⦁    پرداخت هزینه آزمون تومر


هزینه شرکت در آزمون تومر


قیمت آزمون TOMER با توجه به مرجع برگزار کننده آن می تواند متفاوت باشد. مثلا برای شرکت در این آزمون برای دریافت دیپلم TOMER متقاضی می بایستی در حدود ۱۵۰ یورو هزینه خواهد داشت. هزینه شرکت این آزمون از نوع سرتیفیکای آن نزدیک 100 یورو می باشد.


زمان برگزاری آزمون TOMER


اولین آزمون تومر دانشگاه آنکارا در سال 2020 در تهران در تاریخ 2 اسفند سال 1398 در تهران برگزار گردید. هنوز از سمت دانشگاه آنکارا تاریخ های بعدی برگزاری این آزمون مشخص نشده است ولیکن در ترکیه و به خصوص در استانبول این آزمون هر هفته برگزار می شود.


شما عزیزان میتوانید همه روزه جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید.


سرفصل ها

گواهی نامه ی Tomer


همانطور که در مطالب بالا کارشناسان دپارتمان ترکی استانبولی موسسه ی زبان های خارجه سیتیزن ذکر کردند کاربرد ازمون تومر برای مهاجرت به ترکیه و  تحصیل در ترکیه میباشد.
اعتبار این آزمون بین 6 ماه الی 2 سال است و در دو سطح برگزار میگردد . این دو سطح شامل سطح مقدماتی که دارای 6 ماه اعتباراست و زبان اموزان این آزمون حداقل باید موفق به گرفتن نمره B2 شوند تا قادر به اخذ گواهی نامه مقدماتی بشوند. با کسب رتبه ی B2  مدرک تومر برای   2 سال اعتباردارد. 
و زبان اموز باید برای کسب نمره ی متوسط در این ازمون نمره B1  بگیرد شما عزیزان میتوانید جهت گرفتن تضمینی نمره ی قبولی در ازمون تومر در کلاس تومر موسسه زبان های خارجه سیتیزن شرکت کنید.

نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام تماس از طریق واتس آپ
استاد سلام
Ostad salam online school