با عرض پوزش دوره برگزار شده است

کلاس تدوین طرح کسب و کار

تاریخ برگزاری :1399/4/14 تا تاریخ 1399/4/18
ساعت برگزاری:شنبه و چهارشنبه ساعت 16 تا 18
ظرفیت کلاس:6 تا 15 نفر
طول دوره:2 جلسه
تلفن پشتیبانی :
هزینه دوره: 120,000 تومان  (با 25 % تخفیف) (با 0 تومان تخفیف)
هزینه پیش ثبت نام: 7,200 تومان
آدرس:تهران-تهران-چهارراه ولیعصر-در محل: تهران- چهار راه ولی عصر(عج)- خیابان طالقانی
سرفصل های دوره

تعریف، اهمیت و اهداف طرح کسب و کار و دلایل تدوین آن

اجزاء طرح کسب و کار

قالب های ارائه طرح کسب و کار

نگارش طرح کسب و کار توسط فراگیران و ارائه آن

 

جزئیات دوره

کارآفرینی و راه اندازی هر نوع کسب و کار جدیدی اغلب با مخاطراتی همراه است. این موضوع اهمیت استفاده از یک نقشه و الگوی مناسب برای انجام مطالعات و بررسی جامع قبل از شروع فعالیت و به حداقل رسانیدن این مخاطرات و آسیب ها را آشکار می سازد.

طرح کسب و کار به عنوان ابزاری برای پیش بینی و مدیریت بهتر کسب و کارهای موجود و یا جدید محسوب می شود. این کار از طریق توجه به اولویت ها، نظارت و ارزیابی پیشرفت کار و کمک به دستیابی اهداف از پیش تعیین شده صورت می گیرد. چنین طرحی، کارآفرینان را قادر می سازد تا در مراحل مختلف کسب و کار آمادگی  لازم را برای پیشبرد برنامه ها به دست آورند.

به کمک طرح کسب و کار شما می توانید چشم انداز مالی کسب و کار خود را ترسیم کنید و سرمایه لازم برای راه اندازی آن را محاسبه کنید. همچنین اگر سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار جدید را نداشته باشید، می توانید ایده های ارزشمند خود را در قالب طرح کسب و کار منسجم به سرمایه گذاران ارائه و آنها را به سرمایه گذاری در زمینه ایده تان ترغیب کنید.

یک طرح کسب و کار (B.P) نوشته ای توصیفی و جامع در مورد کسب و کار یک مجموعه (سازمان، شرکت، موسسه و…) است. این طرح حاوی گزارشی دقیق در خصوص تولیدات یا خدمات شرکت، روش های تولید، بازار و مشتریان، راهبرد بازاریابی، منابع انسانی، تشکیلات، نیاز به زیر ساخت ها و تامین نیازهای مالی، منابع تامین مالی و نحوه استفاده از آنها می باشد.

مطالعات نشان می دهد افرادی که بدون مطالعه و تنظیم طرح کسب و کار اقدام به شروع کار می کنند، در مقابله با مشکلات و افت و خیزهای اقتصادی و بازار کار توان کمتری دارند و احتمال ورشکستگی و عدم موفقیت شان زیاد است.

ورود / ثبت نام و پرداخت
نظرات دوره آموزشی تدوین طرح کسب و کار
دوره ها و کلاس های آموزشی مشابه تدوین طرح کسب و کار
ناحیه یک
آموزش تخصصی صفر تا صد بورس
شروع از: 1399/5/1
به دلیل آنلاین بودن زمان کلاس ...
هزینه: 5000000 تومان
پرداخت اولیه: 300000 تومان
مشاهده و ثبت نام
x
تماس با ما