تدریس خصوصی و معلم خصوصی نقاشی کودکان

معلم با تجربه تدریس خصوصی نقاشی کودکان  و کلاس خصوصی نقاشی کودکان 

جستجوی پیشرفته

معلم خصوصی نقاشی کودکان و مدرسین تدریس نقاشی کودکان را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید.

استاد و مدرس نقاشی کودکان دلخواهتان را اینجا انتخاب و رزرو کنید.

نظرات شاگردان در مورد کلاس نقاشی کودکان

کلاس خصوصی نقاشی استاد سلام

تابستان با روزهای بلند و لذت بخشش بهترین فرصت برای کودکان است تا از تعطیلات و اوقات فراغت خود نهایت استفاده را بکنند و به فعالیت‌هایی که علاقه دارند بپردازند. نقاشی یکی از همان فعالیت‌هاست که برای کودکان بسیار مفید است.
برای نقاشی با کودکان ایده‌های مختلفی وجود دارد: مانند نقاشی از طبیعت که می‌توانند از گل، درخت، حیوانات و... در نقاشی‌های خود استفاده کنند. نقاشی با آب که برای یک روز گرم تابستانی ایده بسیار خوبی است که در یک فضای باز با آب و رنگ‌های مختلف و رنگ‌های انگشتی روی زمین یا سطح صاف نقاشی کنند، نقاشی روی صورت هم برای کودکان بسیار جالب و سرگرم کننده است و نقاشی با آبرنگ نیز به دلیل ظرافت خاص رنگ‌هایش برای کودکان مناسب و لذت بخش است.
یکی از منابع اصلی که به کودکان در بهتر شدن فعالیت نقاشی کمک می‌کند داشتن یک معلم خصوصی نقاشی کودکان خوب و مناسب است.

ویژگی‌های یک معلم خصوصی نقاشی

  • تسلط بر تکنیک‌های مختلف نقاشی مانند رنگ روغن، آبرنگ، ماد رنگی، گواش و ....
  • آگاهی با تاریخ هنر و انتقال مفاهیم هنری به صورت جذاب به کودکان
  • استفاده از روش‌های خلاقانه در آموزش
  • ارائه ایده‌های جدید
  • برخورد صبورانه و مهربان با کودکان
  • تعهد به آموزش و اشتیاق به یادگیری
علاوه بر مواردی که گفته‌شد یک معلم نقاشی باید با کودکان رفتاری دوستانه و صمیمانه داشته‌ باشد و به نظم و انضباط در کلاس اهمیت دهد و فضایی شاد و آرام و امن برای آموزش کودکان فراهم نماید.

کلاس خصوصی حضوری نقاشی و کلاس خصوصی آنلاین نقاشی

کلاسهای نقاشی کودکان به دو صورت مجازی و حضوری برگزار می‌شود که هرکدام مزایا و معایبی دارد. در کلاس حضوری کودکان می‌توانند به طور مستقیم با معلم یا مربی خود ارتباط برقرار کنند و از آنها یاد بگیرند.
کلاس حضوری فضایی خلاق و پویا را برای یادگیری نقاشی فراهم می‌کند که به شکوفایی خلاقیت کودک کمک می‌کند، در کلاس حضوری کودکان می‌توانند از تمامی حواس خود برای یادگیری نقاشی استفاده کنند و مهارت‌های حرکتی ظریف خود را تقویت کنند.
در آخر اینکه در کلاس حضوری معلم نقاشی به طور فوری می‌تواند به نقاشی کودک بازخورد نشان دهد و تشویقش کند و یا اگر کودک به راهنمایی بیشتری نیاز دارد او را با روشی مناسب راهنمایی کند.
کلاسهای مجازی نقاشی کودکان باعث صرفه‌جویی در زمان کودک و مربی شده و هزینه کمتری نسبت به کلاسهای حضوری دارد، کلاسهای مجازی وابسته به مکان و محدوده خاصی نیستند و امکان برگزاری آنها در هر مکانی که کودک بخواهد وجود دارد زیرا ماهیت این کلاس‌ها آنلاین است و کودک و معلم در هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته‌باشند می‌توانند کلاس را برگزار کنند.
عدم محدودیت مکانی در کلاس آنلاین باعث شده تنوع گزینه‌هایی که کودک و والدینش برای انتخاب کلاس و کارگاه دارند بالاتر برود و تعداد گزینه‌هایی که از بین آنها بهترینش را انتخاب می‌کنند بیشتر می‌شود.
از مزیت‌های دیگر کلاس آنلاین این موضوع است که کودک در خانه خود امنیت و آسایش روانی بیشتری دارد و شرایط حضور در کلاس را خود کودکان انتخاب کرده و آزادی عمل بیشتری دارند. باتوجه به همه مواردی که گفته شد کودکان با صلاح‌دید و مشورت والدین قادر به انتخاب بین کلاس‌های حضوری و مجازی هستند تا بهترین کلاس را با توجه به شرایط و ویژگی‌های خود انتخاب کنند.
یافتن یک معلم خصوصی نقاشی خوب کار آسانی نیست و بهتر است با دقت فراوان معلمی مناسب برای کودک انتخاب شود تا در فضایی خوب و مناسب به فرا گرفتن این هنر بپردازد، سایت استاد سلام این کار را برای والدین به راحتی و آسانی انجام می‌دهد و با جستجوی ساده در این سایت اطلاعات معلمان خوب و مناسب نقاشی که هم به صورت حضوری و هم مجازی کلاس دارند در اختیار والدین کودکان قرار می‌گیرد تا با سلیقه خود مناسبترین آنها را انتخاب کنند و کودکشان به بهترین شکل این هنر را فرا بگیرد.

تاثیر کلاس نقاشی بر کودکان

نقاشی و نقاشی کردن یکی از لذت بخش‌تربن و آسان‌ترین هنرهایی است که به راحتی در دسترس همگان است، بیشتر بزرگسالان بر این باورند که با ارزش‌ترین ابزاری که فرزندان ما می‌توانند به دست‌آورند خواندن و نوشتن است، در حالی که نقاشی اغلب به عنوان یک فعالیت اوقات فراغت در نظر گرفته می‌شود اما به دست آوردن هنر نقاشی یک مهارت است و برای رشد کودکان بسیار ضروری است.
نقاشی کودکان فراتر از خطوط و رنگ‌ها است و راهی برای کودکان برای انجام بسیاری از کارهای مهم از جمله : انتقال ایده ها، ابراز احساسات، استفاده از حواس خود، کشف رنگ، کشف فرآیند و نتایج و خلق آثار و تجربیات زیبایی شناختی است.
کودکان از نقاشی‌های خود برای بیان احساسات مثبت و منفی خود استفاده می‌کنند و راهی برای آنهاست تا تخیل خود را به کار‌گیرند و دنیا را از دیدگاه خود به تصویر بکشند.
نقاشی می‌تواند به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط و تعامل کودک با دیگران است. کودکان می‌توانند از طریق نقاشی برای یکدیگر داستان‌هایی تعریف ‌کنند، با هم بازی ‌کنند و در تجربیات خود را با هم به اشتراک بگذارند.
نقاشی کردن باعث تقویت خلاقیت کودک شده و توانایی حل مسئله در کودک افزایش می‌یابد زیرا در حین نقاشی با چالش‌هایی روبرو می‌شود که باید برای آنها راه‌حلی پیدا کند. نقاشی باعث تقویت اعتماد به نفس شده و راهی برای آرامش و رهایی از استرس برای کودکان است.
برای نقاشی کشیدن کودک بهتر است فضایی آرام ایجاد شود و از مواد متنوع برای نقاشی کشیدن مانند مدادرنگی، آبرنگ، پاستل و .. استفاده شود.
نقاشی با کودکان خردسال به معلم یا مربی‌اش امکان می‌دهد خیلی بیشتر از یک تصویر ساده ببیند اگر با چشم و گوش دقیق مشاهده کند، می‌تواند اطلاعات فوق العاده‌ای در مورد هر کودک به دست آورد.
در واقع مربی می‌تواند آنچه را که از نقاشی کودک متوجه شده ‌است با والدینش در میان بگذارد و همزمان با یاد دادن نقاشی به کودکان تجارب لذت بخشی برای کودک ایجاد کند.
والدین بهتر است از نقاشی کودک انتقاد نکنند و بگذراند کودکان آزادانه نقاشی کنند و از خلاقیت خود استفاده کنند و به جای آن نکات مثبت در نقاشی آنها را تشویق کنند.
ازدیگر نکات برای تشویق کودکان و علاقه‌مند کردن آنها به نقاشی به نمایش گذاشتن نقاشی آنها در قاب عکس، زدن بر روی دیوار خانه یا یخچال و ... است تا کودکان احساس ارزشمندی و مورد توجه قرار گرفتن را تجربه کنند.
نقاشی کردن همراه با کودک نیز از جمله مواردی است که به کودک انگیزه بیشتری برای نقاشی می‌دهد و همچنین فرصتی برای صمیمیت و تعامل بیشتر را فراهم می‌کند.

برای ایجاد تجربه‌ای لذت بخش برای کودکان خود همین الان کلاس نقاشی مناسب کودک خود را با اساتید حرفه‌ای استاد سلام رزرو کنید.

* * * * * * * * * *

تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.