• 25 نظر
  • 1 دوره آموزشی خصوصی
  • 200000 ساعت کلاس آنلاین برگزار شده
  • 25 جزوه آموزشی
  • 25 فیلم آموزشی
  • 136 بازدید

مجتمع آموزشی برنامه ریزی و مدیریت زمان عاشوری ( تحصیلی و رشد کسب و کارها )

کلاس آموزشی مجتمع آموزشی و مدرسه آنلاین برنامه ریزی و مدیریت زمان عاشوری ( تحصیلی و رشد کسب و کارها ) در آموزشگاه

بلوار کشاورز خیابان فلسطین پلاک 410 مرکز رشد شهید آوینی
مشاهده شماره تماس
  • درباره آموزشگاه
  • آخرین دوره‌های برگزار شده
  • نظرات
  • کتابهای مرتبط را ببینید و خریداری کنید
درباره آموزشگاه
فعالیت اصلی ما ، ساخت سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان ، برای افراد و سازمان ها و…

کار اصلی ما این است که یکبار برای همیشه مسئله برنامه ریزی و مدیریت زمان را برای افراد حقیقی یا حقوقی ، سازمان های دولتی و خصوصی حل کنیم. مفتخریم که برای اولین بار در ایران موفق به ساخت سیستم هوشمندی شدیم که می تواند فعالیت های سالیانه را برای هر کدام از دسته هایی که در بالا ذکر شد راحت کند و علاوه بر آن باعث رشد و پیشرفت سریعتر آنها هم باشد. به لطف خدا توانسته ایم با تحقیقات و مطالعات فراوان به بزرگترین مشکلات در زمینه برنامه ریزی و مدیریت زمان برسیم و برای تک تک آنها راه حل های بسیار موثری پیدا کنیم و حالا شما هم میتوانید این سیستم را برای خودتان رو مغز خودتان نصب شده داشته باشید تا ببینید چقدر زندگی طعم متفاوتی خواهد داشت.


بخشی از فعالیت های انجام شده، آموزش سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان را با هم مشاهده کنیم:


دریافت جایزه خلاقانه ترین اجرا در دانشگاه شریف. بعد از پژوهشگری در دانشگاه تهران این اولین سخنرانی با موضوع سبک زندگی بود که خوشبختانه مورد استقبال شرکت کنندگان این سمینار قرار گرفت و باعث خوشحالیست که این اجرا در جمع هنرمندان برگزار شد.از سال 98 شروع به آموزش شرکت کنندگان تلوزیون دادم و در این فعالیت نقش شبکه سه سیما و مسابقه میدون بسیار پررنگ بود چون آموزش سیستم برنامه ریزی برای آنها بازدهی خوبی داشت، از جهت که فعالیت های زیادی را می بایست انجام می دادند. البته ناگفته نماند که همراه این آموزش در بحث ارائه خوب هم در کنار آنها بودم که تعدادی از آنها را در بخش های بعدی تقدیم خواهم کرد.


تعدادی از تیم های آموزش دیده در برنامه میدون:


برند حنانه ( لوازم بهداشتی )

برند اکسنتیدو ( محصولات پوست و مو )

مجموعه پخش محصولات غذایی حاجی بیگی

تیم کارآفرینی تولید محصولات زنانه

سازنده داخلی پیانو در ایران

و…

یکی از اهداف من آموزش و استفاده از سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان در مدارس و سازمان های دولتی و خصوصی بوده و هست به این دلیل که اگر ما از دوران مدرسه یادمیگرفتیم که روش درست برنامه ریزی و مدیریت زمان چگونه است و فقط به نوشتن کارها در انتهای دفتر یا نهایتا تقویم اکتفا نمیکردیم حالا امروزه پیشرفت های بسیار زیادی را تجربه می کردیم و مدرسه استعدادیابی اسرا در این مسیر همراه ما بودند و این آموزش ابتدا برای پرسنل خود مجموعه آموزش داده شد و سپس به دانش آموزان


در شرایط فعلی بازار مدرسین ما تعداد زیادی از افراد را مشاهده می کنیم که در کسب و کار آموزش نقش کم رنگی دارند و علت آن نبود دانش نیست بلکه اکثر مدرسین عزیز از دانش خوبی برخوردار هستند و اثار خوبی از خودشان برجای گذاشتند اما از نظر کسب درامد و دیده شدن همین اثرات آموزشی عملکرد خوبی نداشته اند، از همین جهت آموزش های این سیستم مخصوص مدرسین انجام شد تا در طول این مسیر حرفه ای با استفاده از یک سیستم برنامه ریزی و مدیریت زمان بتوانند بهتر از قبل بدرخشند


ما سعی داشتیم این سیستم را برای مردم که کسب و کار کوچک دارند و یا خانه دار هستند هم خصوصی سازی کنیم،زیرا داشتن یک برنامه ریزی درست و مدیریت کردن زمان برای تمام مردم اهمیت دارد و شامل بخش خاصی نمی شود و در نهایت امر برای بخشی از کسب و کارها و افراد شخصیت حقوقی و حقیقی بسیار لازم و حیاتی است.از همین جهت ما کارگاه های مختلفی در این زمینه برگزار کردیم تا به امید خدا این سیستم برنامه ریزی بیشتر در کشور عزیزمان فراگیر شود.


درباره مجموعه عاشوری

در کنار شما هستیم تا هرکدام از شما با هر جایگاه اجتماعی و شغلی که هستید برای خودتان یک سیتم برنامه ریزی و مدیریت زمان داشته باشید، همچنین برای مدیریت هرچه بهتر این سیستم هوشمند شما یک مدیر برنامه حرفه ای هم در کنار شما خواهد بود.

آخرین دوره‌های برگزار شده
دوره ای موجود نیست
نظرات
ثبت نظر جدید
هنوز نظری ثبت نشده است.
تماس با ما
تماس از طریق تلگرام
استاد سلام
Ostad salam online school

می خوام از کارهای مهم استادسلام با خبر بشم

اگر «بله» را انتخاب می‌کنید بعد از آن دکمه Allow را هم بزنید.